Це друге золото для Болдирєва на чемпіонатах світу

Українець Данило Болдирєв завоював золото на 17-му чемпіонаті світу зі спортивного скелелазіння. Він переміг у дисципліні «швидкість» і показав результат 5,73 с.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресцентр Спортивного комітету України.

Для нього це вже друга золота медаль чемпіонату світу (першу він завоював у 2014 році). У фінальній дуелі він обійшов на 2 десятих секунди іспанця Еріка Нойю Кардона. На третьому місці - американець Ной Братчі.

Українець Болдирєв виграв золото і став двократним чемпіоном світу зі скелелазіння 1

Зазначимо, Данило Болдирєв - український скелелаз, чемпіон світу, багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи і срібний призер Всесвітніх ігор 2017 року. Він також був володарем рекорду World Speed Climbing.

Нагадаємо, український тренер Ребров став кращим в ОАЕ в серпні. Крім того, українські легкоатлетки завоювали три нагороди на всесвітньому континентальному турі.

Також Інформатор писав, що український гімнаст Верняєв пояснив свою заяву про зміну громадянства.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.