«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
«Без неї» — це трек про післясмак великого кохання. Не про конфлікт, не про скандал, а про тихий стан, коли ніби все ще живеш, але без неї, як без шкіри.
Щорічно державними лісогосподарськими підприємствами реалізується понад 500 тисяч новорічних ялинок
В Україні працюють ялинкові базари, на яких продають легальні дерева. Державна екологічна інспекція роз'яснила, як можна визначити, чи законно зрубана ялинка.
Про це повідомив глава Держекоінспекції Андрій Мальований, - передає Інформатор .
Алгоритм дій, за яким українці можуть перевірити «легальність» ялинки:
1) Попросити продавця показати товарно-транспортну накладну на дерева.У документі вказана порода - сосна або ялина. Якщо в місці продажу пропонуються інші види дерев, то на кожен з них має бути оформлена окрема накладна.
2) Проконтролювати наявність бірки зі штрих-кодом та ідентифікаційним номером на дереві. Якщо її немає, а продавець показує наявність цих бірок окремо від ялинок, це точно означає нелегальний продаж. Бірки прикріплюються відразу після вирубки лісгоспами, а тому зняти їх, не розірвавши, неможливо.
3) Знайти ідентифікаційний код з бирки на сайті системи лісогосподарських інформаційно-аналітичного центру. Після введення коду на сайті з'явиться інформація про породу дерева, місце заготівлі, підприємця, який реалізує продукцію. Розбіжність інформації або відсутність даних за введеним кодом свідчить про проблеми з законністю в цьому місці продажу.
Нагадаємо, в Україні інспектори введуть контроль за продажем новорічних ялинок. Крім того, рятувальники дали рекомендації як безпечно встановити вдома ялинку.
Інформатор писав про те, яку ялинку обрати, на що звернути увагу і за скільки її можна придбати.