«Звʼязок»- пісня про всіх нас, бо немає жодного українця та українки, які б не були в розлуці з рідними останні роки. Саме тому кліп і складається із ваших відео, які краще за все передають ту емоцію яку ми вкладали в цю пісню!
Усі невигідні періоди роботи із низькою зарплатою можна повикидати. Також для збільшення пенсійної виплати слід включити ЄСВ.
Протягом березня в Україні проіндексують пенсії більшості пенсіонерам. Втім, багато хто не знає, що може самостійно збільшити розмір пенсійної оплати й для цього не потрібно особливих вмінь чи навичок.
Як відомо, для розрахунку майбутньої пенсії беруться два показники. Передовсім йдеться про зарплату, яку людина отримувала протягом свого життя, працюючи в установах чи на підприємствах. Також береться підприємницька діяльність, яку проводять громадяни, як ФОП, здійснюючи відрахування до Пенсійного фонду.
Кожен українець при розрахунку пенсії може відмовитись від періодів у роботі, коли він отримував низьку зарплату, замінивши на ті періоди, коли його дохід був вищий. У такому випадку вищий дохід фактично й складе основу для більшої пенсійної оплати.
Таким чином українці можуть викинути так звані "невигідні" для розрахунку пенсії періоди роботи.
Навіть якщо ви не ФОП і отримуєте низьку зарплату, працюючи на когось, ви можете самостійно сплатити ЄСВ, що значно підвищить майбутню пенсію. Платіж слід вносити щомісяця поряд із відрахуваннями з основного місця роботи.
Зараз мінімальна зарплата в Україні складає 6700 гривень, при цьому роботодавець оплачує за робітника податок до ПФ у сумі 1474 гривні. Але, якщо людина має можливість самостійно сплатити такий самий розмір ЄСВ, при призначенні пенсії вважатиметься, що вона заробила не 6700 грн, а вдвічі більше - 13400 грн.
Як відомо, в Україні нараховують близько 10, 5 млн осіб пенсійного віку. Абсолютна більшість з них отримує мінімальну пенсію. Тож сподіватись на диво, що пенсія буде високою при, приміром, 40 роках трудового стажу, але водночас низькій зарплатні, не варто.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, доки в Україні виплачують пенсію у зв'язку із втратою годувальника.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.