Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Законопроект №9289 зараз розглядається в комітетах Верховної Ради України. Якщо він буде прийнятий, нові правила почнуть діяти з 1 січня 2024 року
Верховна Рада України зареєструвала законопроект, який пропонує посилити покарання за порушення правил дорожнього руху за участю дітей.
Законопроект №9289 передбачає, що за порушення правил дорожнього руху, вчинені дітьми віком до 16 років, батьки або інші особи, які їх утримують, будуть зобов'язані сплатити штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень. Крім того, порушники можуть бути зобов'язані виконати від 20 до 40 годин громадських робіт.
Автори законопроекту наголошують, що статистика свідчить про невтішну тенденцію: найчастіше жертвами дорожньо-транспортних пригод стають діти віком від 5 до 14 років, а також молодь віком від 15 років. Крім того, важливо визнати, що на поведінку дітей значною мірою впливають їхні батьки, родичі та люди, які їх оточують. По суті, дії батьків можуть ненавмисно слугувати прикладом для неповнолітніх.
Зважаючи на значну кількість ДТП за участю дітей або в їх присутності, пропонується посилити покарання за всі порушення правил дорожнього руху.
Це стосується випадків, коли пішоходи ігнорують сигнали світлофора, переходять дорогу в небезпечних місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, або порушують правила дорожнього руху під час керування велосипедом чи автомобілем. Ці підвищені санкції застосовуватимуться, коли такі правопорушення вчиняють діти віком до 16 років.
Законопроект №9289 зараз розглядається в комітетах Верховної Ради України. Якщо він буде прийнятий, нові правила почнуть діяти з 1 січня 2024 року.
За час із 17 грудня минулого року до 1 квітня цьогоріч на українських дорогах загинуло 26 дітей, а 571 дитина зазнала травм. Це свідчить про те, що Україна має серйозну проблему з безпекою дорожнього руху.
За даними ЦЕДЕМ, одна з головних причин ДТП з дітьми – перевищення швидкості.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у "Дію" повернуть штрафи автофіксації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.