«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Це торкнеться тих людей, які купують житло вперше
У середу, 23 вересня, уряд вирішив звільнити українців від сплати пенсійного збору при купівлі квартири. Це торкнеться тих людей, які купують житло вперше.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Telegram глави уряду Дениса Шмигаля.
"Сьогоднішнім рішенням уряд визначив порядок звільнення від сплати пенсійного збору громадян, які купують житло вперше або знаходяться в черзі на отримання житла", - повідомив він.
Збір до Пенсійного фонду становить 1% від вартості будинку або квартири.
Нагадаємо, раніше уряд направив листа на адресу глави Міжнародного валютного фонду Крісталіни Георгієвої зі зверненням про початок роботи в онлайн-режимі місії в Україні .
Раніше Інформатор розповідав, що заклали до держбюджету України на 2021 рік .