Українці за добу купили близько 800 тисяч марок "Російський військовий корабель… Все"

Читать на русском

Загальний тираж - 5 мільйонів марок

Читать на русском
Українці за добу купили близько 800 тисяч марок "Російський військовий корабель… Все"

Загальний тираж - 5 мільйонів марок

"Укрпошта" за день продала майже 800 тисяч марок "Російський військовий корабель... Все". Наступний продаж стартує 27 травня. 

Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський, передає Інформатор.

"За день - було куплено близько 800 тисяч марок, не рахуючи конверти, футболки, листівки", - заявив Смілянський.

За його словами, у Києві на Головпоштамті марку можна буде придбати і 24 травня. Купити її зможуть ті, хто є у списку, складеному 23 травня.

"Київ: Головпоштамт. Усі хто записався, отримають марки, а також зможуть їх погасити. Початок о 09:00. Починаємо з номера 1 167 для покупки. Погашення – починаємо зі списку, який склав пан Андрій, а потім із номера 436", – уточнив Смілянський.

Крім цього, об 11:00 стартує онлайн-продаж на чотирьох найбільших українських майданчиках.

"Наступні продажі марок у відділеннях будуть 27 травня. Завчасно оголосимо і дамо лист відділень (1 500), де продаватимуться марки", - додав Смілянський.

 

Нагадаємо, «Укрпошта» продала на аукціоні марку «Російський корабель іди…» за 5 мільйонів гривень, гроші віддадуть на допомогу ЗСУ. Крім того, «Укрпошта» більше не випускатиме марки та конверти з літерами V та Z. 

Також Інформатор писав, що «Укрпошта» зупинила продаж марки «Російський корабель іди…».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут