RU
Головна
Україна
Політика
00:06, 3 Грудень
Информатор UA

Интро

Українці з "економічним паспортом" зможуть отримати до 20 тисяч доларів, які накопичуватимуться від використання надр України. Їх можна буде витратити після досягнення повноліття. Про це заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі "Право на владу", передає Інформатор . "Якщо буде сприятлива ситуація, це може бути до 15-20 тисяч доларів на виході", сказав він. Він зазначив, що витратити ці гроші можна буде на три напрямки, а саме: купівлю житла; оплату своєї освіти в Україні; перерахувати гроші на власний персональний пенсійний рахунок. Нагадаємо, 1 грудня президент України Володимир Зеленський виступав у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє та зовнішнє становище України. Він заявив, що до 10 грудня внесе законопроект про економічний паспорт українця . Відповідно до цього закону, плата за використання надр України накопичуватиметься на персональних рахунках українських дітей. Також Інформатор писав, що законослухняним українцям будуть видавати кредити під 5% . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Українці з «економічним паспортом» зможуть отримати до 20 тисяч доларів: подробиці

Читать на русском
Українці з «економічним паспортом» зможуть отримати до 20 тисяч доларів: подробиці

Витратити ці гроші можна буде на три напрямки

Українці з "економічним паспортом" зможуть отримати до 20 тисяч доларів, які накопичуватимуться від використання надр України. Їх можна буде витратити після досягнення повноліття.

Про це заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі "Право на владу", передає Інформатор

"Якщо буде сприятлива ситуація, це може бути до 15-20 тисяч доларів на виході", – сказав він.

Він зазначив, що витратити ці гроші можна буде на три напрямки, а саме: 

  • купівлю житла;
  • оплату своєї освіти в Україні;
  • перерахувати гроші на власний персональний пенсійний рахунок.

Нагадаємо, 1 грудня президент України Володимир Зеленський виступав у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє та зовнішнє становище України. Він заявив, що до 10 грудня внесе законопроект про економічний паспорт українця .

Відповідно до цього закону, плата за використання надр України накопичуватиметься на персональних рахунках українських дітей. 

Також Інформатор писав, що законослухняним українцям будуть видавати кредити під 5%

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.