Україна зіграє з Північною Македонією - стали відомі всі учасники Євро-2020

Також на чемпіонат Європи через сито плей-офф пробилися збірні Угорщини, Словаччини та Шотландії.

Про результати матчів, зіграних 12 листопада, повідомляє Інформатор .

У четвер, 12 листопада відбулися матчі раунду плей-офф відбору на Євро-2020, в яких команди розіграли останні чотири путівки на турнір

У матчі Грузія - Північна Македонія визначався третій суперник збірної України на груповому етапі. Ні Грузія, ні Північна Македонія ще не брали участі у фінальній частині чемпіонатів Європи і прагнули використовувати цей шанс. Команди розуміли ціну помилки - не поспішали йти в атаку великими силами. Збірна Грузії більше володіла м'ячем, Північна Македонія воліла грати другим номером. Небезпечні моменти стали виникати тільки у другій половині першого тайму. На 30-й хвилині удар Окріашвілі пройшов поруч з хрестовиною воріт збірної Північної Македонії. Гості відповіли ударом Пандева після подачі зі штрафного. Летів в лівий кут м'яч воротар збірної Грузії Лорія відбив на кутовий.

На 56-й хвилині збірна Північної Македонії стала на крок ближче до Євро. Несторівський віддав передачу на Пандева, і форвард відправив м'яча у ворота збірної Грузії. Гості частіше стали атакувати, і м'яч все частіше гостював на половині поля грузинської команди. Фінальний штурм у виконанні господарів так і не відбувся. Збірна Північної Македонії вийшла на Євро-2020, де в матчах групового етапу зіграє зі збірними Нідерландів, Австрії та України.

У поєдинку Угорщина - Ісландія гості вийшли вперед на 11-й хвилині. Сігурдссон завдав удар зі штрафного, воротар збірної Угорщини спробував зловити м'яч, але той вислизнув з рук і опинився у воротах. В кінці тайму два моменти не реалізували футболісти збірної Угорщини. На 41-й хвилині Собослаі пробив над поперечиною, а його дальній удар зі штрафного на першій компенсованій до першого тайму хвилині парирував Халльдоурссон.

Все йшло до перемоги жителів півночі, проте на 88-й хвилині Него справа увірвався в штрафну, отримав пас з центральної зони, і зрівняв рахунок в матчі. А на другій компенсованій хвилині Собослаі зробив прохід з центру поля, і ударом метрів з двадцяти відправив м'яч під дальню штангу воріт збірної Ісландії.

У матчі збірної Північної Ірландії зі збірною Словаччини гості скористалися провалом в обороні суперника на 17-й хвилині. Куцка по центру вискочив до воріт, змістився вправо і точно пробив у ближній кут. На 21-й хвилині удар Макгінна по поперечину парирував голкіпер збірної Словаччини Родак.

Але на 88-й хвилині удача посміхнулася збірній Північної Ірландії. У спробі перервати простріл з правого флангу гравець збірної Словаччини Шкрініар зрізав м'яч у свої ворота. На 110-й хвилині Дюриш увійшов у штрафну збірної Північної Ірландії і ударом у ближній кут приніс збірній Словаччини перемогу і пропуск на Євро-2020.

Доля ще однієї путівки на європейський чемпіонат вирішувалася в матчі Сербія -Шотландія. Команди вийшли на поле під проливним дощем, і цей фактор виразно міг вплинути на хід матчу. На 11-й хвилині воротар сербів Райковіч впевнено забрав м'яч після дальнього удару зі штрафного. На 23-й хвилині м'яч після удару Лукича з лінії штрафного пройшов в сантиметрах від штанги воріт збірної Шотландії. Джон МакГінн пробивав по воротах Райковіча на 32-й хвилині, але голкіпер збірної Сербії з ударом впорався.

У перерві дощ припинився, і контролювати м'яч стало трохи легше. На 52-й хвилині Крісті пробив з півкола штрафного, і м'яч, відскочивши від штанги, влетів в сітку воріт збірної Сербії. На 69-й хвилині м'яч після удару Макгрегора з-за меж пройшов поруч зі штангою. Через хвилину Крісті небезпечно пробив поруч із правою штангою воріт збірної Сербії. На 85-й хвилині Йович пробив поруч зі штангою воріт гостей після навісу з лівого флангу. Сербам вдалося зрівняти рахунок на 90-й хвилині матчу. Подача кутового з лівого флангу завершилася ударом головою Йовіча. М'яч, відскочивши від газону, влетів у верхній кут воріт збірної Шотландії.

У додатковий час було набагато більше боротьби, ніж комбінаційного футболу, і моменти біля воріт суперників практично не виникали. Хіба що на 99-й хвилині голкіпер шотландців відбив удар гудів з лінії штрафної.

У серії післяматчевих пенальті шотландці били першими і реалізували всі п'ять своїх ударів, а п'ятий удар збірної Сербії у виконанні Мітровіча парирував Девід Маршалл.

Нижче наводимо список матчів відбору на Євро 2020 року, що відбулися 12 листопада:

• Грузія - Північна Македонія 0: 1 (Пандєв, 56);
  • Угорщина - Ісландія 2: 1 (Нього, 88, Собослаі, 90 + 2 - Сігурдссон);
  • Північна Ірландія - Словаччина 1: 2 (у дод. Час), (Шкрініар, 88 (автогол) - Куцка, 17, Дюриш, 110);
  • Сербія - Шотландія 1: 1 (Йович, 90 - Крісті, 52), по пенальті 4: 5.

У суботу, 14 листопада, відбудуться матчі четвертого туру Ліги націй. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про контрольний поєдинок Польща -Україна,а також про матчі Української хокейної ліги і перемогу жіночої баскетбольної збірної України у відбірковому матчі чемпіонату Європи.