RU
Головна
Україна
Політика
19:37, 15 Жовтня
Информатор UA

Интро

Державний реєстр цивільних повітряних суден України поповнився двома російськими літаками Ан-148, випущеними у 2011 і 2012 році у Воронежі. Обидва авіасудна належати компанії, зареєстрованій на Кіпрі. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Avianews.com. Літаки зареєстрували в Україні 7 жовтня. Один із літаків вже прибув до столичного аеропорту "Бориспіль", інший - знаходиться в Кишиневі. Обидва Ан-148 зареєстрували на нову українську авіакомпанію Air Ocean Airlines. Їхнім власником значиться кіпрська компанія CYPRUS AIRCRAFT LEASING 2 (CAL) LTD. У державному реєстрі юридичних осіб значиться, що нова авіакомпанія заснована 27 серпня 2020 року. Для отримання сертифікату експлуатанта в нашій країні їй потрібно було зареєструвати в Україні як мінімум два авіасудна. Власником компанії вказаний Роман Трохимчук, а директором Микола Мельниченко. Що стосується літаків, то раніше вони літали до Сибіру в російській авіакомпанії "Ангара", відповідно, з російською реєстрацією. У серпні на фюзеляжі обох літаків були залишки лівреї колишнього експлуатанта й номера українського реєстру UR-CTC і UR-CTF. Раніше Інформатор повідомляв, що в Білорусі вважають, що рішення України закрити авіасполучення між країнами необґрунтоване. Також ми писали, що Україна закриває авіасполучення з Білоруссю: усі польоти над РБ заборонені через інцидент з опозиціонером Протасевичем. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Україна зареєструвала два російські літаки АН, які належать компанії на Кіпрі

Читать на русском
Україна зареєструвала два російські літаки АН, які належать компанії на Кіпрі

Літаки зареєстрували в Україні 7 жовтня

Державний реєстр цивільних повітряних суден України поповнився двома російськими літаками Ан-148, випущеними у 2011 і 2012 році у Воронежі. Обидва авіасудна належати компанії, зареєстрованій на Кіпрі.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Avianews.com.

Літаки зареєстрували в Україні 7 жовтня. Один із літаків вже прибув до столичного аеропорту "Бориспіль", інший - знаходиться в Кишиневі.

Обидва Ан-148 зареєстрували на нову українську авіакомпанію Air Ocean Airlines. Їхнім власником значиться кіпрська компанія CYPRUS AIRCRAFT LEASING 2 (CAL) LTD.

У державному реєстрі юридичних осіб значиться, що нова авіакомпанія заснована 27 серпня 2020 року. Для отримання сертифікату експлуатанта в нашій країні їй потрібно було зареєструвати в Україні як мінімум два авіасудна.

Власником компанії вказаний Роман Трохимчук, а директором — Микола Мельниченко.

Що стосується літаків, то раніше вони літали до Сибіру в російській авіакомпанії "Ангара", відповідно, з російською реєстрацією.

У серпні на фюзеляжі обох літаків були залишки лівреї колишнього експлуатанта й номера українського реєстру UR-CTC і UR-CTF.

Раніше Інформатор повідомляв, що в Білорусі вважають, що рішення України закрити авіасполучення між країнами — необґрунтоване.

Також ми писали, що Україна закриває авіасполучення з Білоруссю: усі польоти над РБ заборонені через інцидент з опозиціонером Протасевичем.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.