«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Окупанти вже замінували значну частину країни
Управління ООН з координації гуманітарних справ опублікувало статистику найбільш замінованих країн світу. Згідно з цими даними, Україна є однією з найзамнованіших країн світу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Twitter організації.
"Україна – одна з найбільш замінованих країн світу. Ще до військового наступу, що триває, понад 1,8 мільйона людей вже вісім років жили в оточенні мін", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, російські окупанти замінували в Україні вже близько 80 тисяч квадратних кілометрів. Вони встановлюють заборонені міжнародним правом міни-пастки, відступаючи, мінують продовольчі об'єкти, приватне житло та трупи людей.
Також Інформатор писав, що у Запорізькій області троє підлітків знайшли боєприпас, який здетонував.
Крім того, бойовики замінували центр Лисичанська.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.