Україна впроваджує нову модель ведення війни: у Міноборони розкрили подробиці

Дроново-штурмові підрозділи поєднають повітряні та наземні безпілотники з піхотою в єдину систему

Ведення боїв
У ЗСУ ввели нову модель ведення бойових дій. Колаж: Інформатор

Міністерство оборони впровадило нову модель ведення війни. Тепер у ЗСУ піхотинці об'єднаються у єдиній системі з повітряними і наземними дронами. Таким чином, люди та безпілотники разом виконуватимуть бойові завдання.

Про це повідомила пресслужба Міноборони у соцмережах. Такі зміни вже застосовують на фронті.

НРК
Піхотинці воюватимуть в одній системи із безпілотниками

"Впроваджується нова модель ведення війни - дроново-штурмові підрозділи, які поєднують повітряні та наземні безпілотники з піхотою в єдину систему", - йдеться у повідомленні.

Так, піхотинці і дрони вже разом показали результат на півдні. Зазначається, що там "з лютого було звільнено великий об’єм територій, саме завдяки застосуванню цих новітніх підрозділів".

НРК активно застосовують на фронті - вони навіть захопили позицію окупантів

Українські захисники змогли без участі піхотинців захопити позицію російських окупантів. Для цього знадобилися лише безпілотники та наземні роботизовані системи. Це відбулося вперше в історії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час звернення з нагоди Дня українського зброяра. 

Українські розвідники Департаменту безпілотних систем ГУР Міноборони показали, як вони активно застосовують наземні роботизовані комплекси (НРК) для логістики, евакуації та вогневої підтримки. Тим самим зменшуться ризики для особового складу. Також підвищується ефективність бойових операцій.

Як повідомляється, роботу наземних роботизованих комплексів демонструють розвідники на Покровському напрямку. Там вони використовуються для виконання широкого спектра завдань у складних бойових умовах. У відомстві також наголошують, що розвиток роботизованих систем є частиною довгострокової стратегії посилення технологічних спроможностей українських сил оборони. У ГУР закликають підтримувати відповідні проєкти та долучатися до зборів на закупівлю наземних роботизованих комплексів для потреб підрозділів.

Ще міністр оборони Михайло Федоров у лютому звітував про 7 000 місій наземних роботів. Він повідомляв, що роботизовані платформи беруть на себе найнебезпечніші ділянки фронту, щоб вивести українських захисників із-під ворожого вогню.

Стежте за нами у Viber

Image
Оперативні новини та розбори: Україна, світ, війна. Підпишиться👇

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити