Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Україна може отримати ракети з дальністю на 300 км
Сполучені Штати Америки вже оголосили про новий пакет військової допомоги для України на суму 325 мільйонів доларів. В цьому пакеті вже можуть бути ракети ATACMS з дальністю пуску до 300 кілометрів.
Такою думкою поділився військовий експерт Олег Жданов. Він звернув увагу на те, що в пакеті вказана позиція "додаткові боєприпаси для HIMARS". Аналітик нагадав, що ATACMS теж підходять для такої ракетної системи. Водночас Олег Жданов підкреслив, що не варто забігати наперед та щось загадувати. Однак зізнався, що йому дуже хочеться сподіватися.
При цьому черговий пакет військової допомоги від США Олег Жданов назвав "плановим". Він звернув увагу, що загальна вартість цього пакету менша за мільярд. Тобто, припускає аналітик, йдеться про боєприпаси. Це, зокрема, додаткові боєприпаси для HIMARS, артилерійські снаряди, патрони для стрілецької зброї, протимінні та протитанкові засоби.
Слід зазначити, що раніше військовий експерт уже називав цілі, по яких Україна могла б вдарити за допомогою ракет ATACMS. На думку Олега Жданова, йдеться, зокрема, й про Кримський міст. Аналітик пояснив, що у випадку з балістичними ракетами у російських окупантів немає нічого, що могло б протидіяти такій зброї.
"Що стосується ракети ATACMS - це 300 кілометрів, а якщо брати комплекс "Сапсан", то за технічним завданням він повинен бити на гарантовані 480 кілометрів... Ці дві ракети — балістичні. У рф на сьогодні немає комплексу, який зміг би боротися з балістичними ракетами. С-400 - це поліпшені С-300. С-300 з балістичними не бореться. Ми це перевірили на практиці, на власній шкірі... Якщо ATACMS полетить, то її вже ніхто не зупинить. Або "Сапсан", або ATACMS", – пояснив Олег Жданов.
Голова Пентагону Ллойд Остін після Рамштайну заявив, що основним пріоритетом зараз є питання постачання наземних систем ППО для України. Така техніка потрібна, щоб наша держава ще краще була захищена від ворожих ракетних атак.
"Послання Рамштайна чітке. Міжнародна підтримка України зростає. Більше країн, ніж будь-коли, присутні тут. Донати збільшуються, а поставки прискорюються. Ми будемо підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно", – сказав міністр оборони США Ллойд Остін.
Під час Рамштайну Чехія запропонувала танки для України. Йдеться про модель Т-72. Проте спочатку цю техніку треба відремонтувати та модернізувати. Якщо партнери зацікавлені в цьому, то Чехія готова надати десятки одиниць такої техніки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.