“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Це дозволить Україні запобігти насильству над жінками, захистити постраждалих, притягнути до відповідальності винних.
Україна цього року ухвалить Стамбульську конвенцію для боротьби з домашнім насильством. Це дозволить захистити постраждалих та притягти до відповідальності винних.
Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявила Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина, передає Інформатор. .
"Ми зробили кілька важливих речей, що наближають нас до ратифікації, і продовжимо цю роботу 2022 року", - сказала Стефанишина.
Вона уточнила, що вже сформували застереження до Конвенції, з якими подаватиметься документ на ратифікацію.
"Вони припускають, що положення конвенції жодним чином не впливають на положення Конституції України, що Конвенція не стосується будь-яких питань ґендерної ідеології чи ідентичності", - зазначила Стефанишина.
За її словами, генеральний секретар Ради Європи надіслала їй листа, де роз'яснила зміст Конвенції.
"У цьому листі підтверджується, що Конвенція не має нічого спільного з питаннями гендерної ідентичності, що стосується виключно захисту осіб, які страждають від домашнього насильства, вона дає додаткові інструменти міжнародного співробітництва та захисту наших громадян, за кордоном. Це дозволить Україні стати об'єктом загальноєвропейського моніторингу", - додала Стефанишина.
Віце-прем'єр заявила, що відповідний законопроект буде внесено до парламенту.
"Для ратифікації потрібно обрати правильний час. Ми на початку 2022 року сконцентруємось на комунікаційній кампанії, роботі з депутатським корпусом для подальшого внесення законопроекту до парламенту", - сказала Стефанишина.
На уточнююче питання, вона відповіла, що Стамбульську конвенцію приймуть уже цього року.
Зазначимо, Стамбульська конвенція — це міжнародна угода Ради Європи проти насильства над жінками та в сім'ї. Відкрита для підписання з 11 травня 2011 року у Стамбулі, Туреччина. Підписано 46 країнами та Європейським союзом. Згідно з дослідженнями, 67% жінок в Україні зазнавали психологічного, фізичного чи сексуального насильства з боку партнера чи інших осіб, починаючи з 15-річного віку. Найчастіше винуватцями насильства є статеві партнери.
Нагадаємо, у Молдові ратифікували Стамбульську конвенцію. Крім того, в Україні з'явився додаток для захисту жінок та дітей від насильства.
Також Інформатор писав, як діяти, якщо ви постраждали від домашнього чи гендерного насильства.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .