RU
Головна
COVID-19
08:37, 23 Серпня
Информатор UA

Интро

Україна і Грузія завершили взаємне визнання COVID-сертифікатів про вакцинацію. Це дозволить полегшити пересування громадян між країнами. Про це заявив прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі за результатами зустрічі з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем, передає Інформатор . За словами Гарібашвілі, цього року кількість українських туристів в Грузії збільшилася на 70%. "Ми вже завершили взаємне визнання сертифікатів про вакцинацію проти COVID-19, що полегшить пересування громадян Грузії до України та громадян України до Грузії", - уточнив Гарібашвілі. Також Шмигаль і Гарібашвілі обговорили взаємодію між країнами на міжнародному рівні, зокрема координацію для отримання повноправного членства в ЄС і НАТО. Нагадаємо, українці можуть подорожувати за кордон не тільки з цифровими COVID-сертифікатами. Щоб відвідати іноземні держави, досить мати при собі стандартизовану довідку про отримані щеплення від COVID-19 . Раніше Інформатор писав, як отримати і скільки буде діяти сертифікат про COVID-вакцинації в Україні . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Україна та Грузія взаємно визнали COVID-сертифікати про вакцинації

Читать на русском
Україна та Грузія взаємно визнали COVID-сертифікати про вакцинації

Цього року кількість українських туристів в Грузії збільшилася на 70%

Україна і Грузія завершили взаємне визнання COVID-сертифікатів про вакцинацію. Це дозволить полегшити пересування громадян між країнами.

Про це заявив прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі за результатами зустрічі з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем, передає Інформатор .

За словами Гарібашвілі,  цього року кількість українських туристів в Грузії збільшилася на 70%.

"Ми вже завершили взаємне визнання сертифікатів про вакцинацію проти COVID-19, що полегшить пересування громадян Грузії до України та громадян України до Грузії", - уточнив Гарібашвілі.

Також Шмигаль і Гарібашвілі обговорили взаємодію між країнами на міжнародному рівні, зокрема координацію для отримання повноправного членства в ЄС і НАТО.

Нагадаємо, українці можуть подорожувати за кордон не тільки з цифровими COVID-сертифікатами. Щоб відвідати іноземні держави, досить мати при собі стандартизовану довідку про отримані щеплення від COVID-19 .

Раніше Інформатор писав, як отримати і скільки буде діяти сертифікат про COVID-вакцинації в Україні .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.