«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
У відео оживає метафора кохання поза межами логіки — дівчина-вампір і хлопець-ворон стають союзниками в світі, де інші бояться бути собою. Вони не ховають своїх відмінностей — навпаки, саме через них стають сильнішими.
Цей договір повинен замінити угоду про асоціацію після того, як Британія вийшла зі складу ЄС
У четвер, 8 жовтня, Україна та Великобританія підписали Угоду про політичну співпрацю, вільну торгівлю і стратегічне партнерство. Воно замінить Угоду про асоціацію в торгівлі з Британією після її виходу з Євросоюзу.
як передає Інформатор,про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в Twitter .
"Історичний момент: підписали угоду. Як сказав прем'єр-міністр Борис Джонсон, це означає більше торгівлі, більше безпеки, більше взаємодії між Україною та Великою Британією. Два фланги Європи - західний та східний - стали ще ближче", - написав він.
Підписи під документом поставили президент Володимир Зеленський з боку України та прем'єр-міністр Борис Джонсон з боку Великобританії. За словами посла України Вадима Пристайка, ця угода встановить стратегічне партнерство між Україною і Великобританією.
Відзначимо, у Великобританії з'явиться посада спеціального посланника прем'єр-міністра з питань торгівлі з Україною в рамках нового договору про двосторонню співпрацю між країнами.
Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Кулєба повідомив, на які результати розраховує Україна в двосторонньому співробітництві з Великобританією після візиту глави держави Володимира Зеленського до Лондону.