Україна створює новий тристоронній формат співпраці з Румунією та Молдовою

Читать на русском

На зустрічі ухвалили спільне комюніке

Читать на русском
Україна створює новий тристоронній формат співпраці з Румунією та Молдовою

На зустрічі ухвалили спільне комюніке

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зустрівся сьогодні в Одесі з главами МЗС Молдови та Румунії. На зустрічі ухвалили спільне комюніке. Сторони мають намір створити новий тристоронній формат співпраці. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням з прес-службу МЗС.

"Сьогодні в Одесі я приймав міністрів закордонних справ Молдови та Румунії, щоб створити новий тристоронній формат", – написав Кулеба у Twitter.

Разом з міністрами енергетики глави МЗС домовилися про реалізацію низки проєктів, які розширять постачання електроенергії з України до Молдови та Румунії.

Сторони також обговорили євроінтеграційний процес України та Молдови.

Що у загальному комюніке

Сторони засудили війну рф проти України, засудили захоплення Запорізької атомної електростанції, домовилися укласти тристоронню угоду з метою зміцнення взаємопов'язаності енергопостачання між трьома країнами, домовилися тісно співпрацювати зі збільшення двосторонніх комерційних постачань електроенергії.

Також Інформатор писав, ЄС продовжив санкції проти рф ще на півроку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.