“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Україна хоче надати Саакашвілі консульську допомогу
Україна просить Грузію допустити українського консула до затриманого Михайла Саакашвілі. Зокрема, для надання йому консульської та правової допомогу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на "Європейську правду".
Про це йшла мова на зустрічі 2 жовтня в МЗС України з тимчасовим повіреним Грузії, старшим радником Сандро Топурія.
"Дипломат поінформував про обставини затримання в Грузії громадянина України Михайла Саакашвілі, інкриміновані йому статті грузинського кримінального кодексу", — йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, Михайла Саакашвілі, який повернувся на батьківщину до Грузії, у п'ятницю, 1 жовтня, затримали. Його, за словами прем'єр-міністра країни Іраклія Гарібашвілі, помістили до пенітенціарної установи.
Також Інформатор писав, що міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна підтримає арештованого в Грузії Михайла Саакашвілі. Йому нададуть всю необхідну допомогу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.