Україна поступилася Німеччині в домашньому матчі Ліги націй

Збірна України вперше програла збірній Німеччини на своєму полі. Попередні три поєдинки закінчилися внічию.

Збірна України вперше програла збірній Німеччини на своєму полі. Попередні три поєдинки закінчилася внічию.

Про події в матчах Ліги націй УЄФА і результати поєдинків повідомляє Інформатор .

У суботу, 10 жовтня в рамках третього туру розіграшу Ліги націй УЄФА збірна України зустрілася зі збірною Німеччини. Нашу команду нарешті змогли підтримати вболівальники - стадіон дозволили заповнити на 30% від номінальної місткості. Матч розпочався з атак української збірної, але перший удар по воротах завдали німці. Гнабрі пробив по центру - Бущан удар парирував.

На 20-й хвилині збірна Німеччини забила першого м'яча у ворота Бущана. Рудигер прострілив з правого флангу, і Гинтер, випередивши Караваєва, з лінії воротарського майданчика відправив м'яч у сітку. І відразу ж збірна України провела атаку, яка завершилася ударом Яремчука трохи вище воріт. Бущан знову виручив збірну України, відбивши удар Кімміха під поперечину. На 34-й хвилині голкіпер збірної України потягнув «мертвий» м'яч після удару Гнабрі під ліву штангу. Тоні Кроос з лінії штрафного пробив поруч із правою дев'яткою воріт збірної України на 43-й хвилині.

На початку другого тайму помилився чудово зігравши перший тайм Георгій Бущан. Воротар української команди не втримав м'яч після подачі з флангу, і Горецький ударом головою збільшив перевагу збірної Німеччини. Через дві хвилини Бущан врятував ворота після удару Дракслера. На 58-й хвилині Клостерманн пробив під поперечину з лінії воротарського - знову Бущан виручив свою команду.

Збірна України провела швидку атаку, яка завершилася ударом Циганкова і сейвом голкіпера збірної Німеччини Мануеля Нойєра. На 70-й хвилині Миколенко перервав небезпечний простріл Клостерманна з флангу, вибивши м'яча на кутовий. На 76-й хвилині Яремчук увірвався в штрафну збірної Німеччини, де його в підкаті збив Зюле. Малиновський ударом в лівий нижній кут реалізував пенальті, подарувавши збірній України надію на позитивний результат.

Гра пішла на зустрічних курсах. Гнабрі прорвався до воріт української збірної, але не зумів переграти Бущана. Україна заробила штрафний за фол на Зубкова, однак Малиновський пробив значно вище воріт. Ще один дальній удар Малиновського пройшов поряд з правою штангою воріт Нойєра. Збірна України вирішила пошукати щастя за допомогою дальніх ударів, але Шаперенков пробив дуже неточно, а з ударом Марлоса без проблем впорався голкіпер.

В іншому поєдинку нашої групи зустрілися збірні Іспанії та Швейцарії. Господарі з перших хвилин взяли м'яч під свій контроль, однак нарвалися на контратаку швейцарців. Беніто отримав пас з правого флангу і пробив в ближній кут, але воротар збірної Іспанії Де Хеа перевів м'яч на кутовий. А на 14-й хвилині перепасовка захисників і воротаря швейцарців привела до того, що іспанці перехопили м'яч, і Оярсабаль вивів команду господарів вперед. На 28-й хвилині поєдинку воротар збірної Швейцарії Зоммер відбив дуже небезпечний удар головою Феррана Торреса.

У другому таймі на 52-й хвилині Оярсабаль не зміг скористатися помилкою воротаря швейцарської збірної і упустив відмінну можливість збільшити рахунок. Збірна Швейцарії так і не змогла створити реальний момент біля воріт збірної Іспанії, і з одним набраним очком в активі залишилася на четвертому місці в групі.

Матчі третього туру Ліги Націй, зіграні 10 жовтня.

Матчі ліги А:

• Україна - Німеччина 1: 2 (Малиновський (76, з пенальті) - Гинтер, 20, Горецький, 49);
  • Іспанія - Швейцарія 1: 0 (Оярсабаль, 14).

• Андорра - Мальта 0: 0.

Решта матчів третього туру відбудуться 11 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перемогу молодіжної збірної України над однолітками з Румунії і успіху «Донбасу» у другому матчі фінальної серії УХЛ.