Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
До Конституції прописали намір стати частиною НАТО і ЄС
У п’ятницю, 8 грудня, позаштатний радника голови Офісу Президента України та колишній спікер делегації України в ТКГ Олексій Арестович назвав власні причини початку війни росії проти України. За його словами, вона була неминуча через те, що влада країни хоче приєднатись до Північноатлантичного альянсу.
Про погляди Арестовича на війну йдеться в ефірі програми Юрія Романенка та Сергія Дацюка.
"Після Мєшковщини в Криму нас почали позбавляти ядерної та стратегічної конвенційної зброї. Залишки ми хвацько розпродавали самі. Не зважаючи на довгострокові цілі рф, ми дозволили собі бути агресивними, антиросійськими і слабкими одночасно", - каже він.
Арестович також сказав, що коли до Конституції України прописали намір стати частиною НАТО і ЄС - війна стала неминучою. Наразі війна йде за вступ у цей союз.
Колишній радник також сказав, що країни НАТО продовжують вести бізнес із росією, зберігаючи товарообіг з агресором майже на довоєнному рівні. За його словами, вони ведуть внутрішні політичні ігри на матеріалі нашого виживання.
Він також окреслив, що на Заході починають лунати думки, що якщо рф вдасться перемогти Україну, то в недалекому майбутньому Захід матиме пряму військову загрозу. Він вважає, що до неї він не готовий ні технічно, ні морально.
"Виходом із ситуації, що склалася, може бути робота насамперед із найближчими сусідами на предмет прямого військового співробітництва з передачею нам наявних озброєнь, техніки тощо. Країни Східної Європи будуть першими, хто потрапить під удар, який вони навряд чи витримають, - сказав Арестович.
На кінець він додав, що Польща і країни Балтії добре розуміють майбутню ситуацію. Для України "потрібні екстраординарні зміни в україно-польських відносинах, а не дрібне шахрайство на кордоні" підсумував він.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.