Головна
COVID-19
10:48, 25 Жовтня
Информатор UA

Интро

В Україну доставлять обладнання для транспортування і зберігання вакцин від коронавірусу. Його отримають 3 100 пунктів щеплень. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр МОЗ України .  Міністерство охорони здоров'я України в партнерстві з ЮНІСЕФ і при фінансовій підтримці уряду США починає оновлення обладнання для транспортування і тимчасового зберігання вакцин від коронавірусу. Устаткування включає: 5 643 термоконтейнери; 8 100 термосумок; 197 730 холодоелементів; 27 486 пристроїв температурного моніторингу. Його отримають 3 100 пунктів щеплень і 800 мобільних бригад. У відомстві уточнили, що першу партію обладнання доставили 30 вересня. Країна отримала 2 700 термосумок, в яких вакцини від COVID-19 можуть зберігатися при температурах від +2 до +8. Надалі це обладнання можна буде використовувати для транспортування і зберігання вакцин, передбачених національним календарем профілактичних щеплень.   Нагадаємо, ООН передала медичне обладнання та будматеріали на Донбас. Крім того, Україна отримала спеціальні холодильники для зберігання вакцини Pfizer. Також Інформатор писав, що Німеччина доставила в Україну 1,5 млн доз вакцини AstraZeneca. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .    

Україна отримає обладнання для транспортування і зберігання COVID-вакцин

Читать на русском

Першу партію допомоги Україна отримала наприкінці вересня

Читать на русском
Україна отримає обладнання для транспортування і зберігання COVID-вакцин

Першу партію допомоги Україна отримала наприкінці вересня

В Україну доставлять обладнання для транспортування і зберігання вакцин від коронавірусу. Його отримають 3 100 пунктів щеплень.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр МОЗ України

Міністерство охорони здоров'я України в партнерстві з ЮНІСЕФ і при фінансовій підтримці уряду США починає оновлення обладнання для транспортування і тимчасового зберігання вакцин від коронавірусу. Устаткування включає:

  • 5 643 термоконтейнери;
  • 8 100 термосумок;
  • 197 730 холодоелементів;
  • 27 486 пристроїв температурного моніторингу.

Його отримають 3 100 пунктів щеплень і 800 мобільних бригад. У відомстві уточнили, що першу партію обладнання доставили 30 вересня. Країна отримала 2 700 термосумок, в яких вакцини від COVID-19 можуть зберігатися при температурах від +2 до +8.

Надалі це обладнання можна буде використовувати для транспортування і зберігання вакцин, передбачених національним календарем профілактичних щеплень.

 

Нагадаємо, ООН передала медичне обладнання та будматеріали на Донбас. Крім того, Україна отримала спеціальні холодильники для зберігання вакцини Pfizer.

Також Інформатор писав, що Німеччина доставила в Україну 1,5 млн доз вакцини AstraZeneca.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.