"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Моя нова пісня також спогад про теплі й ніжні моменти, про дні, коли все здавалося особливим, а квіти — найніжнішими у світі. Навіть якщо у стосунках уже немає того світла, спогади все одно залишаються з нами, лікують і наповнюють серце», — ділиться YAROMIYA.
З початку війни окупанти обстріляли 58 автомобілів швидкої допомоги
Україна отримала 50 автомобілів швидкої медичної допомоги. Автомобілі є частиною гуманітарної допомоги країн ЄС.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров'я України.
За словами міністра Віктора Ляшка, всі автомобілі передадуть Збройним силам України, частину автомобілів уже доставили до регіонів, де йдуть активні бойові дії. Ще частина «швидких» має надійти найближчими днями.
«Ми розуміємо, що на лінії фронту кожна хвилина може коштувати життя, тому важливо, щоб медики могли безпечно в максимально стислий термін евакуювати поранених із зони бойових дій та надавати їм необхідну допомогу», — сказав Ляшко.
Зазначимо, автомобілі Mercedes мають високий рівень захисту та якісне обладнання, які дозволяють евакуювати до 4 поранених одночасно.


Нагадаємо, Франція передала Україні 11 пожежних машин, 16 карет швидкої допомоги та медичне обладнання. Крім того, в Україні аптеки не повинні піднімати ціни на ліки.
Також Інформатор писав, що Україна отримає понад два мільйони доз препаратів йоду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.