«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Україна вже отримала від Франції 27 пожежних машин
В Україну прибули чотири автопоїзди. Франція передала 50 тонн гуманітарної допомоги.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Командування Об'єднаних сил ЗСУ.
"З Франції в Україну прибули чотири автопоїзди з гуманітарним вантажем, загальна вага якого становить 50 тонн", - йдеться у повідомленні.
Вантаж призначений для жителів населених пунктів, де йдуть активні бойові дії, а також переселенців. Допомога складається з продуктів харчування, засобів гігієни, одягу та ковдр, товарів для дітей, ходунків, ліків, візків для людей з інвалідністю.



Нагадаємо, українці у Польщі можуть обміняти гривні на злоті. Окрім того, Україна отримає 300 мільйонів євро допомоги від ЄС.
Також Інформатор писав, що Італія надасть біженцям з України дозвіл на проживання строком на 1 рік.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.