Головна
Україна
09:44, 13 Червня
Информатор UA

Интро

Україна розробила два маршрути для експорту зерна та запобігання глобальній продовольчій кризі. Вони проходять через Польщу та Румунію. Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Дмитро Сенік, повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters. Перенаправлення зерна до Румунії передбачає транспортування залізницею до портів на річці Дунай та завантаження вантажів на баржі для відправлення до порту Констанца, що є складним та дорогим процесом.  "Ці маршрути не ідеальні, тому що вони створюють певні вузькі місця, але водночас ми робимо все можливе, щоб розвивати їх", - заявив Сенік. Він нагадав, що глобальна продовольча безпека знаходиться під загрозою, оскільки вторгнення рф в Україну зупинило експорт зерна Чорним морем, що спричинило масовий дефіцит та різке зростання цін. Щодо створення третього коридору для експорту Україна веде перемовини з країнами Балтії. Скільки зерна вже перевезли чи перевезуть не повідомляється.  Україна є четвертим за величиною експортером зерна у світі. На території, підконтрольній Україні, зберігається близько 30 мільйонів тонн зерна, яке вона намагається експортувати автомобільним, річковим та залізничним транспортом. Нагадаємо, окупанти знищили у Миколаєві другий за розміром зерновий термінал в Україні. Крім того, рф намагається продати вкрадене в Україні зерно країнам Африки. Також Інформатор писав, що росія відправила Сирії близько 100 000 тонн пшениці, вкраденої в України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Україна організувала два маршрути для експорту зерна і веде перемовини щодо третього коридору

Читать на русском

Україна є четвертим за величиною експортером зерна у світі

Читать на русском
Україна організувала два маршрути для експорту зерна і веде перемовини щодо третього коридору

Україна є четвертим за величиною експортером зерна у світі

Україна розробила два маршрути для експорту зерна та запобігання глобальній продовольчій кризі. Вони проходять через Польщу та Румунію.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Дмитро Сенік, повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters.

Перенаправлення зерна до Румунії передбачає транспортування залізницею до портів на річці Дунай та завантаження вантажів на баржі для відправлення до порту Констанца, що є складним та дорогим процесом. 

"Ці маршрути не ідеальні, тому що вони створюють певні вузькі місця, але водночас ми робимо все можливе, щоб розвивати їх", - заявив Сенік.

Він нагадав, що глобальна продовольча безпека знаходиться під загрозою, оскільки вторгнення рф в Україну зупинило експорт зерна Чорним морем, що спричинило масовий дефіцит та різке зростання цін. Щодо створення третього коридору для експорту Україна веде перемовини з країнами Балтії. Скільки зерна вже перевезли чи перевезуть не повідомляється. 

Україна є четвертим за величиною експортером зерна у світі. На території, підконтрольній Україні, зберігається близько 30 мільйонів тонн зерна, яке вона намагається експортувати автомобільним, річковим та залізничним транспортом.

Нагадаємо, окупанти знищили у Миколаєві другий за розміром зерновий термінал в Україні. Крім того, рф намагається продати вкрадене в Україні зерно країнам Африки.

Також Інформатор писав, що росія відправила Сирії близько 100 000 тонн пшениці, вкраденої в України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.