Україна готова відкрити гуманітарні коридори для біженців з Бєлгородської області рф - Подоляк

Читать на русском

РДК воюють безпосередньо з військами рф, але росія своїми додатковими військами атакує цивільне населення

Читать на русском
Михайло Подоляк
Михайло Подоляк, радник Офісу президента України

РДК воюють безпосередньо з військами рф, але росія своїми додатковими військами атакує цивільне населення

Україна готова надати гуманітарні коридори для жителів Бєлгородської області російської федерації, де зараз тривають військові дії. В Офісі президента сказали, що російські добровольці воюють з армією рф та режимом путіна, але не атакують цивільне населення. Натомість регулярні війська на збереження життів мирних людей не зважають. Україна згодна їм допомогти.   

Про це у суботу, 3 червня, розповів радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк в ефірі телемарафону.

"Безумовно, Російський добровольчий корпус демонструє альтернативну позицію щодо того, як треба ставитися до громадян своєї країни. Все, що сьогодні відбувається в Бєлгородській області, це показує", - сказав Подоляк.

Натомість армія рф своєї тактики не змінює. Військові ховаються у дворах та будинках місцевих мешканців, використовуючи їх як живий щит. 

 "РДК воюють безпосередньо з військами рф. Але росія своїми додатковими військами атакує цивільне населення. Через ситуацію, що склалась в Бєлгородській області рф, Україна згодна надати місцевим жителям гуманітарні коридори для виходу з зони бойових дій. Виходячи з гуманістичної складової, РДК говорить, що можуть організувати гуманітарні коридори. І так, Україна готова надати гуманітарні коридори, якщо це буде потрібно для збереження цивільних громадян росії", - сказав радник голови ОП.

Росіяни вбивають своїх 

В Легіоні "Свободная россия" трохи раніше заявляли, що така домовленість з владою України є. Добровольці звернулись до місцевих жителів і сказали, що ті можуть прийти до них та вийти під прикриттям Легіону гуманітарним коридором до України

В РДК кажуть, що бої на Бєлгородщині дуже інтенсивні. Але вогонь по будинках місцевих жителів, внаслідок чого є загиблі цивільні, веде виключно російська армія. За їхніми словами, військове командування діє за методом Бахмута. Тактика все та ж: російські військові намагаються стерти з лиця землі села, селища й міста, аби тільки зайти у них. 

Як писав Інформатор, Бєлгородській області, де російські добровольці воюють проти режиму путіна, вони вперше застосували танки на території росії. 

Ми також повідомляли, що 3 червня, губернатор Бєлгородської області росії заявив, що за добу в регіоні від обстрілів загинули п’ятеро місцевих жителів, 16 були поранені. Не припиняються обстріли прикордонних сіл Соболєвка, Разумноє, Нова Таволжанка та селища Маслова.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.