«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Її повинні підписати, якщо не трапиться форс-мажорів
Міністр закордонних справ Дмитро Кулєба заявив, що угоду про спільний авіаційний простір з Європейським союзом заплановано на 2021 рік. Її повинні підписати, якщо не трапиться форс-мажорів.
Про це він розповів в інтерв'ю НВ, передає Інформатор.
"Що стосується загального авіаційного простору, то якщо не відбудеться ніяких форс-мажорів, то в наступному році ми її підпишемо. Стосовно угоди про асоціацію, то угода буде рухатися тільки вперед", - запевнив міністр.
Також він підкреслив, що МЗС займається лібералізацією візового режиму з великою Британією, хоча питання безвізу як з ЄС не на порядку денному.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЄС готовий розпочати процедуру призупинення безвізу через рішення КСУ про скасування низки антикорупційних норм.
При цьому віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина запевняє, що це рішення не загрожує безвізового режиму України з ЄС. За її словами, президент і уряд зроблять кроки, щоб не допустити зупинки антикорупційних реформ в Україні.