У кліпі — реальний стрибок з парашутом, на який артистка наважилась попри сумніви. «Я знала, що мама не підтримає, тому просто зробила це. А вже потім, коли сказала їй, що хочу стрибнути — вона була шокована. Ми посварились. Була напруга, ультиматуми, мовчання. Але я не могла відмінити вже зроблене», — розповідає GROSU.
Головний рупор Кремля Володимир Соловйов почав кричати про заборону публікації фото з місць прильотів по рф
У головного рупора Кремля пропагандиста Володимира Соловйова стався черговий приступ істерики. Він закликав росіян не публікувати фото та відео з місць влучань на аеродромі у Пскові, щоб не тішити українців. При цьому Соловйов вважає, що губернатор регіону є справжнім коригувальником українських ударів.
Соловйов відкрито "наїхав" на губернатора Пскова, вигукуючи, що слід перестати грати у блогерів.
"Не треба грати у блогерів. Не треба доставляти радість укронацистам і не треба виступати в якості верифікаторів і коректорів їх ударів. Не робіть цього, а якщо вам порадили це ваші прессекретарі, то звільніть їх", - звернувся пропагандист до губернатора Пскова.
У ніч проти 30 серпня 2023 року на аеродромі в російському Пскові сталися вибухи. Спершу російські ЗМІ повідомили про два пошкоджених літаки Іл-76, але пізніше українська розвідка повідомила про знищення чотирьох літаків.
За даними українських розвідників, атаку на аеродром здійснили безпілотники, запущені з території України. Літаки Іл-76, які були знищені, належали до 76-ї десантно-штурмової дивізії росії. Ця дивізія брала участь у війні в Україні, зокрема в боях за Київ та Суми.
Атака на аеродром у Пскові є однією з найуспішніших атак українських безпілотників на російську військову інфраструктуру. Вона завдала значних втрат російській армії та послабила її здатність вести бойові дії в Україні.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про спекотну бавовну у Криму, там зафіксували приліт в Оленівці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.