RU
Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
12:06, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

Автори нової Ghost Recon Frontline несподівано відклали тестування гри. Про це Ubisoft повідомила на офіційній сторінці Ghost Recon Frontline в Twitter, - передає Інформатор. Про перенесення закритого бета-тесту стало відомо буквально за день до його початку. Ubisoft не стала називати конкретну причину такого рішення. Компанія лише зазначила, що намагається зробити проєкт якомога кращим. We have an important message regarding Ghost Recon Frontline's Closed Test. pic.twitter.com/ne1VgOLMJF GRFrontline (@GRFrontline) October 13, 2021 Розробники пообіцяли назвати нову дату як тільки зможуть. На даний момент немає навіть передбачуваної дати. Цікаво, що таке рішення автори гри взяли незабаром після того, як стало відомо, що фанатам дуже не сподобалася нова частина Ghost Recon. Співвідношення дизлайків і лайків говорить явно не на користь розробників. Більшість користувачів були незадоволені тим, що автори проєкту франшизу Tom Clancy's, намагаюся наздогнати тренди. Це при тому, що Ubisoft і так займається декількома безкоштовними сесійними проєктами. Нагадаємо, що про сам анонс гри ми розповідали раніше. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ubisoft несподівано відклала закрите тестування Ghost Recon Frontline за день до запуску

Читать на русском
Ubisoft несподівано відклала закрите тестування Ghost Recon Frontline за день до запуску

Нової дати тестування на даний момент немає

Автори нової Ghost Recon Frontline несподівано відклали тестування гри.

Про це Ubisoft повідомила на офіційній сторінці Ghost Recon Frontline в Twitter, - передає Інформатор.

Про перенесення закритого бета-тесту стало відомо буквально за день до його початку. Ubisoft не стала називати конкретну причину такого рішення. Компанія лише зазначила, що намагається зробити проєкт якомога кращим.

Розробники пообіцяли назвати нову дату «як тільки зможуть». На даний момент немає навіть передбачуваної дати. Цікаво, що таке рішення автори гри взяли незабаром після того, як стало відомо, що фанатам дуже не сподобалася нова частина Ghost Recon. Співвідношення дизлайків і лайків говорить явно не на користь розробників.

Більшість користувачів були незадоволені тим, що автори проєкту «зламали» франшизу Tom Clancy's, намагаюся наздогнати тренди. Це при тому, що Ubisoft і так займається декількома безкоштовними сесійними проєктами.

Нагадаємо, що про сам анонс гри ми розповідали раніше.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.