«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Карантинні обмеження в області запровадять з 3 березня
У Житомирській області прийняли рішення про посилення карантинних обмежень в регіоні через спалах COVID-19. Вони будуть діяти з 3 березня.
Відповідне рішення прийняли на засіданні комісії ТЕБ та НС, передає Інформатор .
"Комісія вирішила встановити з 00 годин 00 хвилин 3 березня 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Житомирської області та застосувати на території Житомирської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для "червоного "рівня", - йдеться в повідомленні.
З 3 березня в області забороняється робота:
Нагадаємо, в Україні зробили перше щеплення від коронавірусу лікареві-реаніматологу в Черкасах.Перед щепленням йому виміряли температуру і провели інструктаж. Крім того, в Чернівецькій області запровадили карантинні обмеження.