У кліпі — реальний стрибок з парашутом, на який артистка наважилась попри сумніви. «Я знала, що мама не підтримає, тому просто зробила це. А вже потім, коли сказала їй, що хочу стрибнути — вона була шокована. Ми посварились. Була напруга, ультиматуми, мовчання. Але я не могла відмінити вже зроблене», — розповідає GROSU.
Постраждалих госпіталізували
У Кропивницькому в квартирі 9-поверхівки трапився вибух. Внаслідок цього постраждали 2 людини.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу ДСНС.
Вибух невідомого походження стався в районі 20:00 вечора на другому поверсі 9-поверхівки по вулиці Юрія Коваленка. Його причини встановлюються. На місці події працюють рятувальники.
Внаслідок вибуху виникла пожежа на площі 30 квадратних метрів. Його повністю ліквідували за сорок хвилин.
Постраждали дві людини, вони були госпіталізовані до лікарні. Ще сімох евакуювали.
раніше Інформатор повідомляв, що через вибуху газу у Львові постраждало двоє людей.Крім того, у Львівській багатоповерхівці стався вибух, є один потерпілий.