Головна
Світ
18:09, 23 Травня
Информатор UA

Интро

Апеляцію компанії-власника контейнеровозу Ever Given суд в Єгипті відхилив. За блокування Суецького каналу єгипетська влада вимагає 916,5 мільярда доларів компенсації. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Al Arabiya . Адміністрація каналу утримує суховантаж і вимагає виплати 916,5 мільярда доларів за зрив проходження суден каналом. У свою чергу компанія-власник Ever Given вимагає від адміністрації Суецького каналу 100 мільйонів доларів. Тепер Єгипет очікує виплати компенсації від компанії-власника судна. При цьому зазначено, що до суми входить вартість рятувальної операції і збитки через блокування каналу. Нагадаємо, 23 березня, Суецький канал заблокувало 400-метрове судно,що сіло на мілину. Збитки оцінили у мільярд доларів . Як раніше повідомляв Інформатор, супутники показали з космосу застрягле судно в Суецькому каналі. Після ситуації з контейнеровозом Ever Given адміністрація Суецького каналу хоче змінити водойму.Одну з ділянок каналу розширять і поглиблять. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .     

У Єгипті суд відхилив апеляцію власників Ever Given через компенсації майже у $ 1 трлн після блокування Суецького каналу

Читать на русском

До цієї суми входить рятувальна операція і збитки через блокування каналу.

Читать на русском
У Єгипті суд відхилив апеляцію власників Ever Given через компенсації майже у $ 1 трлн після блокування Суецького каналу

До цієї суми входить рятувальна операція і збитки через блокування каналу.

Апеляцію компанії-власника контейнеровозу Ever Given суд в Єгипті відхилив. За блокування Суецького каналу єгипетська влада вимагає 916,5 мільярда доларів компенсації.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Al Arabiya .

Адміністрація каналу утримує суховантаж і вимагає виплати 916,5 мільярда доларів за зрив проходження суден каналом. У свою чергу компанія-власник Ever Given вимагає від адміністрації Суецького каналу 100 мільйонів доларів.

Тепер Єгипет очікує виплати компенсації від компанії-власника судна. При цьому зазначено, що до суми входить вартість рятувальної операції і збитки через блокування каналу.

Нагадаємо, 23 березня, Суецький канал заблокувало 400-метрове судно,що сіло на мілину. Збитки оцінили у мільярд доларів .

Як раніше повідомляв Інформатор, супутники показали з космосу застрягле судно в Суецькому каналі. Після ситуації з контейнеровозом Ever Given адміністрація Суецького каналу хоче змінити водойму.Одну з ділянок каналу розширять і поглиблять.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.