Цього разу на екрані розгортається весілля альфонса з багатою мілфою. Головну роль несподівано виконала народна артистка України Тамара Яценко. Її поява в образі "розкішної нареченої" стала культурним шоком — акторка зламала всі очікування й додала історії театрального абсурду та чорного гумору.
Подекуди очікується сніг та дощ
Погода в Україні у вівторок, 29 листопада, буде хмарною, подекуди очікується сніг та дощ. Стовпчики термометрів покажуть до -8 градусів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані "Укргідрометцентру".
За даними синоптиків, погода по Україні буде переважно хмарною. У більшості північних, центральних, Хмельницькій та Одеській областях невеликий мокрий сніг та дощ, а на решті території без опадів.
Вночі та вранці у західних, північних та Вінницькій областях на дорогах подекуди ожеледиця.
Вітер східний, 5-10 м/с, вдень в Приазов'ї місцями пориви 15-20 м/с.
Температура протягом доби від -3 морозу до +2 тепла (вночі у східних областях та в Карпатському регіоні -3 -8 морозу, вдень у південній частині, на Закарпатті та в Криму 4-9° тепла).
Крім того, вночі та вранці у західних, північних і Вінницькій областях туман, видимість 200-500 метрів. Оголошено перший рівень небезпечності, жовтий.
За словами фахівців, аномальних холодів в Україні не передбачається. Так, начальник відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Владислав Білик розповів, що зима 2022-2023 року буде "європейською", сильні морози відтепер будуть скоріше винятком.
Українська зима наступного року буде на кілька градусів теплішою за середньостатистичні показники. Холоди також не виключаються, але вони будуть переважно випадковими і нетривалими.
Синоптики прогнозують, що зим із сильними морозами в Україні більше не буде. Найімовірніше, середня температура повітря буде нульова, а також із коливаннями від +5 до -5 градусів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.