Головна
Життя
Туризм
16:18, 27 Січня
Информатор UA

Интро

Лоукостер Wizz Air попередив про зростання цін на авіаквитки через збитки наприкінці 2021 року через пандемію коронавірусу. Вони перевищили суму у 241 мільйон доларів. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters. Авіаперевізник заявив, що поява штаму коронавірусу "Омікрон" сильно вдарила по продажах авіаквитків на рейси. Wizz Air скоротив витрати та придбав нові посадкові місця в аеропортах. Це дозволить лоукостеру скласти конкуренцію таким компаніям, як Ryanair і easyJet після відновлення галузі. "Ми очікуємо на дуже сильне відновлення попиту в найближчі кілька місяців", — підкреслив гендиректор компанії. Він уточнив, що поки що виробничі витрати зростають, у тому числі на паливо та заробітну плату, а це означає, що в короткостроковій перспективі ціни на перельоти зростуть. У компанії зазначили, що очікують на відновлення ринку протягом пів року. Раніше Інформатор повідомляв, що Wizz Air скасовує популярні рейси Україною. Також ми писали, що Wizz Air скасував 20 рейсів з України. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

У Wizz Air анонсували підвищення цін на авіаквитки

Читать на русском

Ціна зросте через зниження попиту на перельоти, причиною чого - пандемія

Читать на русском
У Wizz Air анонсували підвищення цін на авіаквитки

Ціна зросте через зниження попиту на перельоти, причиною чого - пандемія

Лоукостер Wizz Air попередив про зростання цін на авіаквитки через збитки наприкінці 2021 року через пандемію коронавірусу. Вони перевищили суму у 241 мільйон доларів.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Reuters.

Авіаперевізник заявив, що поява штаму коронавірусу "Омікрон" сильно вдарила по продажах авіаквитків на рейси.

Wizz Air скоротив витрати та придбав нові посадкові місця в аеропортах. Це дозволить лоукостеру скласти конкуренцію таким компаніям, як Ryanair і easyJet після відновлення галузі.

"Ми очікуємо на дуже сильне відновлення попиту в найближчі кілька місяців", — підкреслив гендиректор компанії.

Він уточнив, що поки що виробничі витрати зростають, у тому числі на паливо та заробітну плату, а це означає, що в короткостроковій перспективі ціни на перельоти зростуть.

У компанії зазначили, що очікують на відновлення ринку протягом пів року.

Раніше Інформатор повідомляв, що Wizz Air скасовує популярні рейси Україною.

Також ми писали, що Wizz Air скасував 20 рейсів з України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.