«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Всього хворіють - 748 осіб
У Збройних Силах України протягом минулої доби зареєстровано 112 нових випадків захворювання на COVID-19. Всього за час пандемії одужали - 2 672 особи, летальних випадків - 11.
Про це повідомили в Командуванні Медсил,передає Інформатор .
В установах охорони здоров'я перебувають 22 людини. На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 90 людей.
На ізоляції (в тому числі самоізоляція) знаходяться 490 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби - 79 осіб.
Нагадаємо, вчора в ЗСУ зафіксували 11-й летальний випадок від COVID-19.
Крім того, на окупованому Донбасі від COVID-19 померли 265 осіб .