У ВСУ за добу зафіксували 3 нових випадки COVID-19

Всього хворіють 638 осіб

У ВСУ за добу зафіксували 3 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Збройних силах України зафіксовано 3 нових випадки COVID-19, хворіють 638 осіб. За час пандемії одужали 1306 осіб, летальних випадків - 6.

Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на дані командування Медичних сил ЗСУ.

«Станом на 7 вересня в ЗСУ хворіють 638 осіб на COVID-19, на ізоляції знаходяться 654 людини. За минулу добу зареєстровано 3 нових випадки коронавірусу», - йдеться у повідомленні.

На лікуванні в закладах охорони здоров'я знаходиться 2 людини (Житомирський військовий госпіталь - 1 військовослужбовець, Старокостянтинівська ЦРЛ - 1 працівник ЗС України).

«Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання», - резюмували в командуванні.

Нагадаємо, в Україні за добу 2174 нових випадків COVID-19.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити