RU
Головна
Україна
14:58, 1 Серпня
Информатор UA

Интро

У водах головних українських річок виявили залишки препаратів для лікування коронавірусу. Це стосується Дніпра, Дністра та Сіверського Дінця. Про це повідомив заступник міністра екології та природних ресурсів Михайло Хорєв, передає Інформатор із посиланням на телеканал "Дім". За його словами, у воді були сліди фармпрепаратів. "Звідки беруться? Ми з вами вживаємо якісь таблетки, якісь уколи і т.д., це все виводитися з організму й рано чи пізно потрапляє у водний об'єкт", - сказав Хорєв. Він зазначив, що "ковідних" препаратів у річках дуже багато. "Ковідних" препаратів дуже багато. Те, що входить саме до "ковідного" протоколу, саме ці речовини зараз у нас у воді. Ми це фіксуємо. Ми ж із вами вживаємо таблетки. Велика кількість людей лікується, і це все потрапляє туди", - повідомив Хорєв. Нагадаємо, українці зможуть поскаржитися на забруднення екології через Saveecobot. Система включає в себе й карту забруднення повітря на території всієї країни. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У водах головних українських річок виявили залишки коронавірусних препаратів - Мінекології

Читать на русском
У водах головних українських річок виявили залишки коронавірусних препаратів - Мінекології

У воді є сліди фармпрепаратів

У водах головних українських річок виявили залишки препаратів для лікування коронавірусу. Це стосується Дніпра, Дністра та Сіверського Дінця.

Про це повідомив заступник міністра екології та природних ресурсів Михайло Хорєв, передає Інформатор із посиланням на телеканал "Дім".

За його словами, у воді були сліди фармпрепаратів.

"Звідки беруться? Ми з вами вживаємо якісь таблетки, якісь уколи і т.д., це все виводитися з організму й рано чи пізно потрапляє у водний об'єкт", - сказав Хорєв.

Він зазначив, що "ковідних" препаратів у річках дуже багато.

"Ковідних" препаратів дуже багато. Те, що входить саме до "ковідного" протоколу, саме ці речовини зараз у нас у воді. Ми це фіксуємо. Ми ж із вами вживаємо таблетки. Велика кількість людей лікується, і це все потрапляє туди", - повідомив Хорєв.

Нагадаємо, українці зможуть поскаржитися на забруднення екології через Saveecobot. Система включає в себе й карту забруднення повітря на території всієї країни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.