«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Ці кафедри не ліквідовують повністю
У Харківському національному університеті імені В.М. Каразіна з'явилася кафедра слов'янської філології. Її створили замість кафедр російської мови та літератури.
З метою оптимізації навчального процесу з першого червня рішенням Навчальної ради в університеті провели реорганізацію структурних підрозділів філологічного факультету. На базі кафедр російської мови та російської літератури із залученням викладачів польської мови та польської літератури створили нову кафедру слов'янської філології. В університеті серед широкого спектру спеціальностей є спеціалізація «Слов'янські мови», в рамках якої проходить навчання студентів за освітніми програмами відповідно до стандартів Міністерства освіти і науки України. Спеціалізація включає освітні програми з російської та польської філології, які викладалися на кафедрі російської мови та кафедрі історії російської філології. Потребуючи привести освітні програми у відповідність до стандартів Міносвіти, філологічний факультет ініціював відповідну реорганізацію наприкінці навчального року. Це співпало із внутрішніми переконаннями університетської спільноти та позиції університету щодо ситуації в країні», – повідомили у вищому навчальному закладі.
Там додали, що зазначені кафедри не було ліквідовано. Тепер вони працюватимуть у рамках правової конструкції об'єднання. Відповідно, викладачі перейдуть на кафедру слов'янської філології, а студенти продовжать навчатися в рамках своїх освітніх програм, затверджених наказом Міністерства освіти і науки.