RU
Головна
Україна
Події
16:07, 6 Травня
Информатор UA

Интро

Поліція відкрила справу через пожежу у Вінниці, слідчі перевіряють порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки. Наразі обмежений доступ до будівлі, там забезпечують охорону громадської безпеки. Про це повідомляє прес-служба поліції Вінницькій області,передає Інформатор . Після ліквідації вогню рятувальники знайшли тіло жінки, її намагаються ідентифікувати. За фактом виникнення пожежі слідство відкрило кримінальну справу за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) КК України. Санкція передбачає до 8 років в'язниці. Нагадаємо, у Вінниці горить офісний центр,є загиблий. Крім того, в Одесі горів санаторій,важкі опіки отримав пацієнт з інвалідністю. Також Інформатор писав, що у Києві горів двоповерховий житловий будинок,дві людини загинули.

У Вінниці горить офісний центр: поліція відкрила справу і обмежила доступ до будівлі

Читать на русском
У Вінниці горить офісний центр: поліція відкрила справу і обмежила доступ до будівлі

Поліцейські обмежили доступ до будівлі

Поліція відкрила справу через пожежу у Вінниці, слідчі перевіряють порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки. Наразі обмежений доступ до будівлі, там забезпечують охорону громадської безпеки.

Про це повідомляє прес-служба поліції Вінницькій області,передає Інформатор .

Після ліквідації вогню рятувальники знайшли тіло жінки, її намагаються ідентифікувати. За фактом виникнення пожежі слідство відкрило кримінальну справу за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) КК України. Санкція передбачає до 8 років в'язниці.

 

Нагадаємо, у Вінниці горить офісний центр,є загиблий. Крім того, в Одесі горів санаторій,важкі опіки отримав пацієнт з інвалідністю.

Також Інформатор писав, що у Києві горів двоповерховий житловий будинок,дві людини загинули.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.