RU
Головна
Світ
16:10, 18 Вересня
Информатор UA

Интро

У Великобританії та Ірландії скасують карантинні обмеження вже в жовтні. Причиною такого рішення стала успішна масова вакцинація від COVID-19. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Euronews. Великобританія спрощує правила в'їзду вже з четвертого жовтня. Залежно від епідемічної ситуації, країни будуть вважатися "відкритими" або "червоними", система "світлофора" скасовується. "Для мандрівників з "відкритих" держав і повністю щеплених схваленими в королівстві вакцинами, більше не потрібно буде проходити тест на COVID-19 перед поїздкою. Аналіз доведеться здати після приземлення. Зняти частину обмежень дозволяє успіх програми масової вакцинації населення", йдеться в повідомленні. У країні від COVID-19 вакциновані 9 з 10 дорослих. Ірландія може скасувати карантинні обмеження 22 жовтня. За словами прем'єр-міністра країни Міхола Мартіна, у республіці щеплені 90% дорослих. Це найкращий показник у країнах ЄС. Нагадаємо, Великобританія скасувала карантин для мандрівників зі США і Євросоюзу. Також Інформатор писав, що у Великобританії підлітки зможуть вакцинуватися від коронавірусу без дозволу батьків. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Великобританії та Ірландії скасують карантинні обмеження в жовтні

Читать на русском
У Великобританії та Ірландії скасують карантинні обмеження в жовтні

У Великобританії від COVID-19 вакциновані 9 з 10 дорослих

У Великобританії та Ірландії скасують карантинні обмеження вже в жовтні. Причиною такого рішення стала успішна масова вакцинація від COVID-19.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Euronews.

Великобританія спрощує правила в'їзду вже з четвертого жовтня. Залежно від епідемічної ситуації, країни будуть вважатися "відкритими" або "червоними", система "світлофора" скасовується.

"Для мандрівників з "відкритих" держав і повністю щеплених схваленими в королівстві вакцинами, більше не потрібно буде проходити тест на COVID-19 перед поїздкою. Аналіз доведеться здати після приземлення. Зняти частину обмежень дозволяє успіх програми масової вакцинації населення", — йдеться в повідомленні.

У країні від COVID-19 вакциновані 9 з 10 дорослих.

Ірландія може скасувати карантинні обмеження 22 жовтня. За словами прем'єр-міністра країни Міхола Мартіна, у республіці щеплені 90% дорослих. Це найкращий показник у країнах ЄС.

Нагадаємо, Великобританія скасувала карантин для мандрівників зі США і Євросоюзу.

Також Інформатор писав, що у Великобританії підлітки зможуть вакцинуватися від коронавірусу без дозволу батьків.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.