RU
Головна
Світ
18:37, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

У в'язниці №8 у Глданському районі Тбілісі помер чоловік з України. Його тіло виявили в камері приблизно о 7:00. Одна з версій слідства недбалість з боку персоналу. Як пише портал , чоловікові було 32 роки. Його перевели до Глданської в'язниці 30 липня 2021 року він відбував покарання за наркозлочин, за який отримав 9 років, - повідомляє Інформатор. Тіло засудженого без ознак життя виявив черговий вранці 24 листопада. Той лежав у своїй камері на ліжку. Його намагалися реанімувати співробітники в'язниці, але безуспішно. Пізніше їх змінила бригада швидкої допомоги, проте за кілька хвилин медики констатували смерть. За попередньою інформацією, смерть ненасильницька. Повідомляється, що у серпні чоловік проходив огляд у лікаря. Скарг ніяких не було. Він пройшов повний курс вакцинації від коронавірусу (вакциною Pfizer). Пізніше при вивченні медичних карт з'ясувалося, що йому діагностували перинатальну енцефалопатію (хвороба головного мозку плода) та вегето-судинну дистонію. Державна інспекція розпочала розслідування та розглядає ймовірність недбалості з боку співробітників в'язниці. Раніше ми повідомляли про те, що у Польщі під час затримання помер 25-річний хлопець із України. Персонал витверезника намагався його реанімувати пізніше їх змінила бригада швидкої допомоги, яку викликали на місце. За півгодини медики констатували смерть. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

У в'язниці Грузії помер 32-річний чоловік з України: його знайшли мертвим у його ж камері

Читать на русском
У в'язниці Грузії помер 32-річний чоловік з України: його знайшли мертвим у його ж камері

Чоловік потрапив до в'язниць у серпні цього року і мав відсидіти 9 років

У в'язниці №8 у Глданському районі Тбілісі помер чоловік з України. Його тіло виявили в камері приблизно о 7:00. Одна з версій слідства — недбалість з боку персоналу.

Як пише портал «Новини-Грузія», чоловікові було 32 роки. Його перевели до Глданської в'язниці 30 липня 2021 року — він відбував покарання за наркозлочин, за який отримав 9 років, - повідомляє Інформатор. Тіло засудженого без ознак життя виявив черговий вранці 24 листопада. Той лежав у своїй камері на ліжку.

Його намагалися реанімувати співробітники в'язниці, але безуспішно. Пізніше їх змінила бригада швидкої допомоги, проте за кілька хвилин медики констатували смерть. За попередньою інформацією, смерть ненасильницька.

Повідомляється, що у серпні чоловік проходив огляд у лікаря. Скарг ніяких не було. Він пройшов повний курс вакцинації від коронавірусу (вакциною Pfizer). Пізніше при вивченні медичних карт з'ясувалося, що йому діагностували перинатальну енцефалопатію (хвороба головного мозку плода) та вегето-судинну дистонію. Державна інспекція розпочала розслідування та розглядає ймовірність недбалості з боку співробітників в'язниці.

Раніше ми повідомляли про те, що у Польщі під час затримання помер 25-річний хлопець із України. Персонал витверезника намагався його реанімувати — пізніше їх змінила бригада швидкої допомоги, яку викликали на місце. За півгодини медики констатували смерть.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.