«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Це справжній синтез поколінь, у якому два різні музичні світи обʼєдналися в одній пісні, поєднавши досвід і новаторство, традиції й експерименти. Ця пісня про розкіш кохання, яка розвіюється, про любов, яка щезає, залишаючи після себе лиш "Шик і дим".
Попередні результати виборів оголосять після 21:00
В Туреччині завершилося голосування на парламентських й президентських виборах. Виборчі дільниці вже закриті, починається підрахунок голосів. Перші результати мають повідомити вже сьогодні ввечері, 14 травня.
Про це повідомляє агентство Anadolu. Так, виборчі дільниці закрилися о 17:00 за місцевим часом, який збігається з київським. Наразі триває підрахунок голосів. Медіа заборонено повідомляти про попередні результати до 21:00. Екзит-поли не проводять.
В Туреччині 14 травня о 08:00 розпочалися вибори президента та парламенту. Люди обиратимуть президента, який керуватиме країною найближчі п'ять років, а також 600 депутатів парламенту. На пост глави держави претендують троє людей: чинний президент 69-річний Реджеп Тайіп Ердоган (він керує Туреччиною вже 20 років) - єдиний кандидат від Республіканського альянсу, 74-річний Кемаль Киличдароглу - кандидат від опозиційного Народного альянсу, а також 55-річний Сінан Оган - кандидат від альянсу Ata. Четвертий кандидат – лідер партії Memleket Мухаррем Індже оголосив про зняття своєї кандидатури за три дні до виборів, але, оскільки бюлетені були надруковані задовго до цього, ім'я Індже залишилося в них.
Що цікаво, чинний президент Туреччини Реджеп Ердоган прийшов на виборчу дільницю з повними кишенями готівки. Він роздавав гроші дітям, які прийшли разом з батьками. І хоча це явний підкуп електорату, за законом все чисто - адже неповнолітні не є виборцями.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.