Головна
Світ
16:23, 23 Липня
Информатор UA

Интро

У четвер, 22 липня, на південному заході Туреччини затонув човен, на борту якого було 45 мігрантів і біженців. На їх пошуки в повітря підняли військові літаки, а до місця передбачуваного краху направили кораблі берегової охорони. Як пише Aljazeera, судно почало тонути ввечері за 259 кілометрів від берега турецького курортного міста Каш. Ймовірною причиною події називають сильний шторм, - повідомляє Інформатор. Також повідомляється, що за деякий час до цього на човні закінчилося паливо. На борту перебувало 45 осіб. З якої країни й куди прямували мігранти - з'ясовується. Зараз цим питанням займаються співробітники місцевої поліції. Врятували 36 пасажирів - 31 підібрало судно турецької компанії, ще п'ятьох - вертоліт, що летів із Греції. Доля інших поки невідома. Їх продовжують шукати два турецькі фрегати й літак морського патрулювання. Раніше ми повідомляли про те, що в Туреччині розбився автобус із нелегальними мігрантами. У результаті аварії загинули 12 людей, ще 20 отримали травми різного ступеня тяжкості. Також писали про аварію в Польщі там розбився автобус, у якому їхали громадяни України. Спочатку повідомлялося про п'ять загиблих і 35 госпіталізованих, але пізніше кількість збільшилася. Пізніше стало відомо, що на днях померла восьма жертва ДТП попередньо, це 60-річний житель Херсонської області. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Туреччині затонув човен з 45 мігрантами на борту: вісім з них числяться зниклими безвісти

Читать на русском
У Туреччині затонув човен з 45 мігрантами на борту: вісім з них числяться зниклими безвісти

На південному заході Туреччини затонув човен, на борту якого перебували 45 мігрантів

У четвер, 22 липня, на південному заході Туреччини затонув човен, на борту якого було 45 мігрантів і біженців. На їх пошуки в повітря підняли військові літаки, а до місця передбачуваного краху направили кораблі берегової охорони.

Як пише Aljazeera, судно почало тонути ввечері за 259 кілометрів від берега турецького курортного міста Каш. Ймовірною причиною події називають сильний шторм, - повідомляє Інформатор. Також повідомляється, що за деякий час до цього на човні закінчилося паливо. На борту перебувало 45 осіб.

З якої країни й куди прямували мігранти - з'ясовується. Зараз цим питанням займаються співробітники місцевої поліції. Врятували 36 пасажирів - 31 підібрало судно турецької компанії, ще п'ятьох - вертоліт, що летів із Греції. Доля інших поки невідома. Їх продовжують шукати два турецькі фрегати й літак морського патрулювання.

 

Раніше ми повідомляли про те, що в Туреччині розбився автобус із нелегальними мігрантами. У результаті аварії загинули 12 людей, ще 20 отримали травми різного ступеня тяжкості.

Також писали про аварію в Польщі — там розбився автобус, у якому їхали громадяни України. Спочатку повідомлялося про п'ять загиблих і 35 госпіталізованих, але пізніше кількість збільшилася. Пізніше стало відомо, що на днях померла восьма жертва ДТП — попередньо, це 60-річний житель Херсонської області.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.