Ця пісня про сповідь часу, що вимірюється не годинами, а тягарем розлуки й випробувань. Головна героїня пригадує моменти любові та гіркоту розриву, а її історія стає метафорою колективної травми приниження, яка накопичувалася протягом усього життя, сповненого засуджень і приписів.
Через активні обстріли досі не вдається загасити вогонь
Тростянець залишається найгарячішою точкою в Сумській області вже третю добу поспіль, і масштабну пожежу, що спалахнула ввечері 22 березня, на підприємстві не вдається загасити досі.
Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, – передає Інформатор.
"На жаль, через обстріл неможливо туди доїхати підрозділам ДСНС, пожежним для того, щоб загасити цю пожежу", - заявив Живівцький.
Також він розповів, що бойовики розмістили свою артилерію в Боромлянській громаді, і звідти продовжують — вже не першу добу — обстрілювати Тростянецьку громаду.
Нагадаємо, бойовики будують військову базу у Мелітополі. Крім того, окупанти атакували Луганську область фосфорними боєприпасами та ракетами, загинули 4 особи.
Також Інформатор писав, що НАТО оцінило втрати російських окупантів у війні проти України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.