Головна
Бізнес
Економіка
18:25, 6 Квітня
Информатор UA

Интро

У травні можливе скорочення соціальних видатків бюджету України. Такої думки дійшли за підсумком наради президента Володимира Зеленського з членами Кабінету міністрів та представниками Офісу Президента про стан виконання державного бюджету на поточний рік та запровадження ембарго на торгівлю з Росією. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Офісу Президента.  Як повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, у першому кварталі держбюджету вдалося виконати на 110%. Цьому сприяли результати перших двох місяців цього року та авансові податкові надходження. У другому кварталі через новий напад Росії прогнозується суттєве недовиконання державного бюджету України. "При несприятливому розвитку подій розглядається можливість тимчасового скорочення окремих соціальних витрат, починаючи з травня. Для недопущення реалізації такого сценарію, як зазначили учасники зустрічі, необхідно якнайшвидше запустити роботу вітчизняної економіки як важкої промисловості, так і малого та середнього бізнесу", - йдеться у повідомленні.  Також учасники наради обговорили можливі джерела наповнення скарбниці. Зокрема це донорська допомога, спеціальні права запозичення МВФ тощо. Зеленський дав уряду доручення формалізувати припинення товарообігу України з Росією. Фактично імпортні та експортні операції з окупантами повністю зупинилися з початком війни. Нагадаємо, раніше Шмигаль повідомив, що держава створює всі умови, щоб перезапустити економіку та поставити її на військові рейки. Це дасть запас ресурсів для перемоги над ворогом. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.   

У травні можливе скорочення соціальних видатків бюджету України - ОП

Читать на русском

Прогнозується суттєве недовиконання бюджету

Читать на русском
У травні можливе скорочення соціальних видатків бюджету України - ОП

Прогнозується суттєве недовиконання бюджету

У травні можливе скорочення соціальних видатків бюджету України. Такої думки дійшли за підсумком наради президента Володимира Зеленського з членами Кабінету міністрів та представниками Офісу Президента про стан виконання державного бюджету на поточний рік та запровадження ембарго на торгівлю з Росією.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Офісу Президента

Як повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, у першому кварталі держбюджету вдалося виконати на 110%. Цьому сприяли результати перших двох місяців цього року та авансові податкові надходження.

У другому кварталі через новий напад Росії прогнозується суттєве недовиконання державного бюджету України.

"При несприятливому розвитку подій розглядається можливість тимчасового скорочення окремих соціальних витрат, починаючи з травня. Для недопущення реалізації такого сценарію, як зазначили учасники зустрічі, необхідно якнайшвидше запустити роботу вітчизняної економіки як важкої промисловості, так і малого та середнього бізнесу", - йдеться у повідомленні. 

Також учасники наради обговорили можливі джерела наповнення скарбниці. Зокрема це донорська допомога, спеціальні права запозичення МВФ тощо.

Зеленський дав уряду доручення формалізувати припинення товарообігу України з Росією. Фактично імпортні та експортні операції з окупантами повністю зупинилися з початком війни.

Нагадаємо, раніше Шмигаль повідомив, що держава створює всі умови, щоб перезапустити економіку та поставити її на військові рейки. Це дасть запас ресурсів для перемоги над ворогом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.