RU
Головна
Світ
22:52, 13 Жовтня
Информатор UA

Интро

Проблема глобального потепління стала стимулом для розвитку сектору поновлюваних джерел енергії. З їх приходом у наше життя світова ціна на нафту неминуче знизиться. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на доповідь Міжнародного енергетичного агентства і Мінфін. У світі планують скоротити обсяги спалювання вуглеводнів, що призводять до глобального потепління. Головним чином це відбувається тому, що ми активно спалюємо вуглеводні, використовуючи їх як джерело енергії для транспорту, виробництва та інших цілей. У результаті такої діяльності людини на планеті концентрація вуглекислого газу збільшилася на 40% в порівнянні з доіндустріальним періодом. Країни з провідною економікою всерйоз стурбовані питаннями викидів в атмосферу і їх скороченням. До 2050 року Штати планують реалізувати стратегію, спрямовану на пошук альтернативних джерел енергії та максимальне скорочення шкідливих викидів в атмосферу. Якщо стратегію реалізують, і все вдасться, як було задумано - у величезних обсягах нафти, як це було до сьогоднішнього дня - більше не буде необхідності. її ціна неминуче почне знижуватися на тлі зниження попиту на світовому ринку. Існує кілька економічних сценаріїв можливого розвитку подій. За одним із них попит на нафту досягне піку до 2025 року. При іншому сценарії - ціни на нафту знизяться до 67 доларів за барель до 2030 року і до 64 доларів до 2050 року. Є і третій сценарій, так званий додатковий. Згідно з ним ціни на нафту складуть у середньому 56 доларів за барель у 2030 році і 50 доларів за барель до 2050 року. Не обійшлося й без експертів, які заявили, що попит на нафту не впаде ніколи. На їхню думку, ціни на нафту продовжать зростати в тому випадку, якщо уряди не зможуть досягти поставлених цілей щодо пошуку альтернативних джерел енергії. У цій ситуації прогноз виглядає наступним чином: попит повернеться до допандемійних рівнів, досягне піку до 2030 року, середня ціна нафти складе 77 доларів барель, а до 2050 року 88 доларів за барель. Раніше Інформатор повідомляв, що у світовому океані на тлі глобального потепління підвищується рівень води. Також ми розповідали про те, що арктичні льоди рекордно розтанули влітку 2021 року. Крім того, Інформатор писав, що майже 80% українців стурбовані через зміни клімату Землі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У світі впаде ціна на нафту: до 2050 року до 50 доларів за барель

Читать на русском
У світі впаде ціна на нафту: до 2050 року до 50 доларів за барель

Падіння попиту на вуглеводні в умовах глобального потепління неминуче, - вважають експерти МЕА

Проблема глобального потепління стала стимулом для розвитку сектору поновлюваних джерел енергії. З їх приходом у наше життя світова ціна на нафту неминуче знизиться.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на доповідь Міжнародного енергетичного агентства і Мінфін.

У світі планують скоротити обсяги спалювання вуглеводнів, що призводять до глобального потепління.

Головним чином це відбувається тому, що ми активно спалюємо вуглеводні, використовуючи їх як джерело енергії для транспорту, виробництва та інших цілей.

У результаті такої діяльності людини на планеті концентрація вуглекислого газу збільшилася на 40% в порівнянні з доіндустріальним періодом.

Країни з провідною економікою всерйоз стурбовані питаннями викидів в атмосферу і їх скороченням. До 2050 року Штати планують реалізувати стратегію, спрямовану на пошук альтернативних джерел енергії та максимальне скорочення шкідливих викидів в атмосферу.

Якщо стратегію реалізують, і все вдасться, як було задумано - у величезних обсягах нафти, як це було до сьогоднішнього дня - більше не буде необхідності. її ціна неминуче почне знижуватися на тлі зниження попиту на світовому ринку.

Існує кілька економічних сценаріїв можливого розвитку подій.

За одним із них попит на нафту досягне піку до 2025 року. При іншому сценарії - ціни на нафту знизяться до 67 доларів за барель до 2030 року і до 64 доларів до 2050 року.

Є і третій сценарій, так званий додатковий. Згідно з ним ціни на нафту складуть у середньому 56 доларів за барель у 2030 році і 50 доларів за барель до 2050 року.

Не обійшлося й без експертів, які заявили, що попит на нафту не впаде ніколи. На їхню думку, ціни на нафту продовжать зростати в тому випадку, якщо уряди не зможуть досягти поставлених цілей щодо пошуку альтернативних джерел енергії.

У цій ситуації прогноз виглядає наступним чином: попит повернеться до допандемійних рівнів, досягне піку до 2030 року, середня ціна нафти складе 77 доларів барель, а до 2050 року — 88 доларів за барель.

Раніше Інформатор повідомляв, що у світовому океані на тлі глобального потепління підвищується рівень води. Також ми розповідали про те, що арктичні льоди рекордно розтанули влітку 2021 року.

Крім того, Інформатор писав, що майже 80% українців стурбовані через зміни клімату Землі.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.