"Закохуюсь" - це емоційний, але водночас танцювальний трек, який легко лягає на тіло та серце. Це історія жінки, яка більше не хоче застрягти в образі і драмі. Вона хоче жити якісно, по-дорослому, у стосунках, де є взаємність, діалог, тепло і танець, навіть якщо лише наодинці.
Центр прийме сум'ян у суботу, неділю й понеділок
У Сумах діятиме Центр масової вакцинації проти COVID-19. Про це повідомив міський голова Сум Олександр Лисенко.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на повідомлення мера Сум у Facebook.
«26, 27 28 червня всі бажаючі сумчани зможуть зробити щеплення від СOVID-19 у Центрі масової вакцинації в Сумах, що діятиме в «Романтиці», — написав міський голова.
Години роботи центру: 9:00 -14:00. Із собою необхідно мати документ, який засвідчує особу.
Міський голова Сум закликав місцевих жителів подбати про своє здоров’я.
Нагадаємо, що перший в країні центр вакцинації населення відкрили у Львівській області.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Києві запускають великий центр вакцинації від COVID-19 на базі МВЦ
Також повідомлялося, в Одесі відкрили центр вакцинації на стадіоні. А також у Тернополі розгорнули тимчасовий центр вакцинації від коронавірусу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.