«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Кліп "Запах твого волосся" – це візуальна поема про любов і втрату. Головний герой, якого грає фронтмен гурту Дмитро Жук, блукає порожніми просторами, сповнений присутністю коханої, що зникла з його життя.
Країні загрожує повномасштабний військовий переворот
У Судані військові здійснили спробу перевороту. Вони затримали прем'єра-міністра Абдаллу Хамдука та інших чиновників.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Anadoly agency .
Група військових Судану рано вранці в понеділок затримала прем'єр-міністра Абдаллу Хамдука і лідерів партій - партнерів коаліційного уряду країни. Після затримання лідерів правлячої коаліції в ряді районів Хартума (столиця Судану) спалахнули акції протесту, демонстранти палили шини та заблокували дороги.
У міністерстві інформації Судану повідомили про затримання деяких членів суверенної ради і міністрів перехідного уряду спільними військовими силами. У країні спостерігаються перебої в роботі інтернету і мобільного зв'язку. Політичні партії країни після спроби перевороту в країні закликали до громадянської непокори, а суданська асоціація професіоналів - до масових демонстрацій.
Як пише AlArabiya,міністерство інформації заявило, що Судану загрожує повномасштабний військовий переворот, і зажадало негайного звільнення всіх затриманих. Зараз аеропорт Хартума (столиця Судану) закритий, а міжнародні рейси призупинені. Державне телебачення передає в звичайному режимі.
Зазначимо, Судан - держава у Східній Африці. На північному сході омивається водами Червоного моря. Попередній військовий переворот стався в Судані у квітні 2019 року: президент Омар аль-Башир, який правив країною 30 років, подав у відставку, а військові заявили, що влада в країні перейшла до них, точніше до сформованої ними Ради.
Нагадаємо, у Гвінеї стався військовий переворот.Крім того, прем'єр-міністр Вірменії заявив про спробу військового перевороту в країні .
Раніше Інформатор писав, що в Судані зупинили спробу військового перевороту .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .