У кліпі — реальний стрибок з парашутом, на який артистка наважилась попри сумніви. «Я знала, що мама не підтримає, тому просто зробила це. А вже потім, коли сказала їй, що хочу стрибнути — вона була шокована. Ми посварились. Була напруга, ультиматуми, мовчання. Але я не могла відмінити вже зроблене», — розповідає GROSU.
У США вірять у «вивірений, практичний та зважений підхід».
Влада США готова до дипломатичних контактів з Північною Кореєю. Метою переговорів є денуклеаризация Корейського півострова.
Про це заявив помічник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван в ефірі телеканалу ABC,- передає Інформатор .
«Наша політика щодо Північної Кореї націлена не на ворожість, а на рішення. Її головною метою є повна денуклеаризация Корейського півострова, і ми готові до дипломатичного взаємодії для досягнення цієї мети», - зазначив Салліван.
При цьому він вказав, що в США вірять у «вивірений, практичний і зважений підхід». За його словами, саме так найбільше шансів просунутися в питанні ядерних програм КНДР і Ірану.
У той же час помічник президента нагадав, що США ще не дійшли згоди з Іраном щодо ядерної угоди.
Як раніше повідомляв Інформатор, заступник Постійного представника України при ООН Юрій Вітренко на засіданні Генасамблеї ООН 11 листопада висловив побоювання щодо можливого розгортання Росією у окупованому нею Криму ядерного потенціалу.
Також ми писали, що в Ірані через аварію на ядерному об'єкті заблокований процес збагачення урану.На заводі вийшли з ладу тисячі машин для переробки урану, крім того, зруйнована наземна енергосистема.