Головна
Шоу-біз
Музика
14:49, 21 Січня
Информатор UA

Интро

У США помер американський співак Марвін Лі Едей, відомий під псевдонімом Meat Loaf. Він помер у віці 74 років. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на BBC. Причини смерті музиканта не повідомляють. За словами близьких співака, в останні хвилини поряд з ним була його дружина Дебора. "Ми знаємо, що він значив для багатьох з вас, і дуже цінуємо вашу любов і підтримку в цей скорботний момент. Пішов чудовий артист і прекрасна людина", - йдеться у заяві сім'ї. Марвін Лі Едей спадковий музикант. Його батьки були виконавцями держпел-музики у штаті Техас, де він народився та виріс. Вони були незадоволені його захопленням рок-музикою. Псевдонім Meat Loaf ("М'ясний рулет") прізвисько, яке в юності дав Едею його шкільний тренер з футболу. Великий і незграбний юнак часто падав на футбольному полі і весь час був у багнюці. Марвін випустив перший альбом у 1971 році, проте став відомим завдяки альбому 1977 року. Цей альбом вийшов під назвою Bat Out Of Hell і став одним з найбільш продаваних в історії США (понад 14 млн). Він довгий час очолював музичні чарти у багатьох країнах. Пізніше за мотивами альбому було поставлено мюзикл. Взагалі Meat Loaf у різний час брав участь у постановках кількох мюзиклів, його пісні також звучать у цілій низці кінострічок, і сам він зіграв епізодичні ролі у картинах "Wayne's World" та "Leap оf Faith". Раніше ми повідомляли, що гурт офіційно розпався. Також писали про те, що The Rasmus представила нову гітаристку та готується поїхати на із синглом Jezebel. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

У США помер рок-музикант Meat Loaf

Читать на русском

Музикант помер у віці 74 років

Читать на русском
У США помер рок-музикант Meat Loaf

Музикант помер у віці 74 років

У США помер американський співак Марвін Лі Едей, відомий під псевдонімом Meat Loaf. Він помер у віці 74 років.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на BBC.

Причини смерті музиканта не повідомляють. За словами близьких співака, в останні хвилини поряд з ним була його дружина Дебора.

"Ми знаємо, що він значив для багатьох з вас, і дуже цінуємо вашу любов і підтримку в цей скорботний момент. Пішов чудовий артист і прекрасна людина", - йдеться у заяві сім'ї.

Марвін Лі Едей – спадковий музикант. Його батьки були виконавцями держпел-музики у штаті Техас, де він народився та виріс. Вони були незадоволені його захопленням рок-музикою. Псевдонім Meat Loaf ("М'ясний рулет") – прізвисько, яке в юності дав Едею його шкільний тренер з футболу. Великий і незграбний юнак часто падав на футбольному полі і весь час був у багнюці.

 

Марвін випустив перший альбом у 1971 році, проте став відомим завдяки альбому 1977 року. Цей альбом вийшов під назвою Bat Out Of Hell і став одним з найбільш продаваних в історії США (понад 14 млн). Він довгий час очолював музичні чарти у багатьох країнах. Пізніше за мотивами альбому було поставлено мюзикл. Взагалі Meat Loaf у різний час брав участь у постановках кількох мюзиклів, його пісні також звучать у цілій низці кінострічок, і сам він зіграв епізодичні ролі у картинах "Wayne's World" та "Leap оf Faith".

Раніше ми повідомляли, що гурт «Тартак» офіційно розпався.

Також писали про те, що The Rasmus представила нову гітаристку та готується поїхати на «Євробачення» із синглом Jezebel.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.