RU
Головна
Світ
12:52, 25 Вересня
Информатор UA

Интро

У Флориді у тхора підтвердили перший випадок зараження COVID-19. Тварина могла заразитися від людини. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Associated Press. У Міністерстві сільського господарства США заявили, що зразки тхора з Флориди протестували після того, як у тварини виявилися симптоми, у тому числі чхання й кашель. Тхір міг заразитися від людини з COVID-19, адже в США їх зазвичай утримуютьдомашніх тварин. "COVID-19 зареєстрували в кількох видів тварин по всьому світу. Зазвичай у тих тварин, які вступають у тісний контакт з інфікованими людьми. Міністерство сільського господарства США заявило, що ризик зараження людей вірусом від тварин невелика, і не рекомендує проводити рутинні тести для тварин", йдеться в повідомленні. Нагадаємо, раніше в Латвії зафіксували перший випадок COVID-19 у собаки. Собаку на коронавірус вирішили протестувати її власники, які перехворіли на вірус. Крім того, раніше в Данії знищили всіх норок на фермах, де в цих тварин виявили коронавірус. Також Інформатор розповідав, яка ситуація на норкових фермах склалася в Україні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У США підтвердили перший випадок зараження COVID-19 у тхора

Читать на русском
У США підтвердили перший випадок зараження COVID-19 у тхора

COVID-19 зареєстрували у кількох видів тварин по всьому світу

У Флориді у тхора підтвердили перший випадок зараження COVID-19. Тварина могла заразитися від людини.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Associated Press.

У Міністерстві сільського господарства США заявили, що зразки тхора з Флориди протестували після того, як у тварини виявилися симптоми, у тому числі чхання й кашель. Тхір міг заразитися від людини з COVID-19, адже в США їх зазвичай утримують як домашніх тварин.

"COVID-19 зареєстрували в кількох видів тварин по всьому світу. Зазвичай у тих тварин, які вступають у тісний контакт з інфікованими людьми. Міністерство сільського господарства США заявило, що ризик зараження людей вірусом від тварин невелика, і не рекомендує проводити рутинні тести для тварин", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в Латвії зафіксували перший випадок COVID-19 у собаки. Собаку на коронавірус вирішили протестувати її власники, які перехворіли на вірус.

Крім того, раніше в Данії знищили всіх норок на фермах, де в цих тварин виявили коронавірус.

Також Інформатор розповідав, яка ситуація на норкових фермах склалася в Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.