«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Людей просять залишатися в укриттях
У п'ятницю, 25 березня, мешканцям Славутича заборонили пересуватися містом. У місті працюють снайпери.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Славутицької міської ради.
"Терміново, всім забороняється пересуватися містом, зокрема їздити на автомобілях. Працюють снайпери", - йдеться у повідомленні.
Зазначимо, Славутич — місто Київської області, належить до Вишгородського району. Місто знаходиться за 10 км від лівого берега Дніпра. Населення Славутича становить близько 25500 осіб.
Нагадаємо, українцям стали пропонувати послуги із зміцнення зруйнованих вікон у житлових будинках. Крім того, бойовики обстріляли з «Градів» та артилерії 8 населених пунктів на Донеччині, загинули двоє дітей, ще троє поранені.
Також Інформатор писав, що у Чернігові через обстріл окупантів закрили пішохідний міст.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.